Vaněček: Škoda, že jsme nevyužili dvě tutovky, které jsme měli

 
Vaněček: Škoda, že jsme nevyužili dvě tutovky, které jsme měli
 
po 12.10., Petr Gono

H l u č í n / S o k o l o v – Áčko se v neděli představilo na hřišti trápící se ho Hlučína a odvezlo si bod za bezbrankovou remízu.

Davide, jak vy jste viděl utkání s Hlučínem?

Jeli jsme tam s tím, že se domácí do nás hned pustí. To se také potvrdilo. Snažili jsme se to přežít, což se nám na štěstí podařilo. Následně jsme začali hrát tu svoji hru. Vytvořili jsme si několik standardních situací. Jinak byla hra v první půlce vyrovnaná.

Jaký byl druhý poločas?

Byl podobný tomu prvnímu. Vytvořili jsme si dvě vyložené šance. Kdyby se nám je podařilo dát, tak jsme mohli vyhrát.

Trpělivě jste čekali na své příležitosti, které přišly. Ale?

Šance jsme měli. Bohužel jsme je nedokázali využít. Venku nemůžeme hrát na to, že budeme mít pět šancí a z nich dáme tři branky. Měli jsme dvě stoprocentní a ty jsme nedali. To rozhodlo.

Jak byste ty příležitosti popsal?

Do jedné se dostal Robin Dejmek. Po centru Olega Duchniče byl sám v malém vápně, ale netrefil branku. Šlo mu to přes nohu. Ve druhé byl Bohouš Nádeníček. Šel sám z levé strany na brankaře. Měl prázdnou bránu, ale dal to do gólmana. Špatně trefil míč. To se někdy stane.

O přestávce bylo v šatně dusno, nebo vás trenér uklidňoval?

Dusno nebylo. Řekli jsme si, že budeme hrát v klidu a počkáme si na naši šanci, které určitě přijde. Ta nakonec přišla, ale my jsme ji nedokázali využít.

Hlučín není za rohem. Je to pořádný kus cesty…

Vyjeli jsme už v sobotu ráno. Spali jsme v Kravařích, kde jsme i trénovali. V neděli ráno bylo rozcvičení a pak jsme šli na zápas.

Je takovéto cestování hodně náročné?

To je, ale když se jede o den dopředu, tak to tak strašné není. Na tréninku se rozhýbeme a pak je to v pohodě.

Cesta po utkání ale také není moc příjemná…

Zpáteční cesta je daleko horší. Všichni jsme unaveni a nikomu se nikam moc nechce. Někdo usne, někdo poslouchá muziku a nebo se kouká na filmy, které si pouštíme. K zápasu se už nikdo moc nevrací..


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner