Bude to těžké, ale my chceme uspět, hlásí Aleš Jindra

 
Bude to těžké, ale my chceme uspět, hlásí Aleš Jindra
 
pá 26.7., Lukáš Švéda

Sokolov - Také v minulé sezóně začínal Baník v 1. kole se Zlínem, ale na hřišti soupeře padl 1:2. Tentokrát chtějí baníkovci do nového ročníku vstoupit o poznání lépe. Aleš Jindra bude mít, až na Františka Dřížďala, k dispozici kompletní kádr a chce tři body. Proti se však postaví jeden z adeptů na postup do Gambrinus ligy.

Baníkovcům se domácí premiéry celkem daří, prohráli pouze v první druholigové sezóně a také v ročníku 2011/2012. V ostatních případech vždy bodovali. Zítra se však proti Baníku postaví velmi silný soupeř. "Věřím, že to bude dobrý zápas, hlavně co se kvality obou týmů týče," otevírá téma utkání se Zlínem sokolovský kouč. "Také doufám, že to bude trochu jiné utkání než naposledy. Čeká nás úplně jiný terén, který byl v červnu hodně podmáčený, a náročné počasí. Z jednoho extrému do druhého," dodává s úsměvem Aleš Jindra.

Zápasy se Zlínem jsou vždy vyrovnané a rozhodují maličkosti. Trenér Baníku předpokládá, že i nadcházející zápas nebude jiný. "Očekávám vyrovnaný zápas, nastoupíme proti aspirantovi na postup. Zlín má konsolidovaný tým, vhodně doplnil na pozici stopera, kam přišel Hubáček. V kádru se mísí zkušnost s dravým mládím, kterou reprezentuje Železník, loni nejlepší střelec ligy," vypočítává kvality Zlína domácí trenér. Zároveň však dodává: "Důležité bude, jak si se zápasem poradíme my. Hlavní bude, jak noví hráči zapadnou do našeho systému. To bude z mého pohledu klíčové. Jedinou absencí bude Franta Dřížďal, kterého stále limituje jeho nedoléčené zranění. Ostatní budou k dispozici."


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner