Baníkovci obléknou nové žluté dresy

 
Baníkovci obléknou nové žluté dresy
 
pá 26.7., Lukáš Švéda

Sokolov - Již v minulém ročníku si fotbalisté Baníku oblíbili žlutou variantu jejich dresů, ve které nastupovali častěji než v zelenočerné kombinaci. Žluté dresy však disponovaly špatnou čitelností čísel, a tak byla pro soutěžní ročník 2013/2014 představena nová varianta baníkovských dresů. Ve fotogalerii, která je součástí článku, se můžete přesvědčit, jak se nové dresy povedly.

Italská sportovní značka Royal dodává široké spektrum vybavení pro sportovce, specializuje se na míčové sporty. Na Apeninském poloostrově dresy této značky nosí fotbalisté Empoli, Viareggia či Potenzy, ve Španělsku pak Deportiva Alaves. Výhradním dovozcem do České republiky je společnost DV sport. Na českých trávnících běhají v těchto dresech také hráči Ústí nad Labem a donedávna ještě byly k vidění v Příbrami nebo na Střížkově. Oblečení značky Royal nosili baníkovci všech sedm předchozích druholigových sezón a jinak tomu nebude ani v té následující. Dresy italského výrobce samozřejmě oblékají také všechna mládežnická mužstva.

Na pátečním předzápasovém tréninku si novinku, která ve čtvrtek odpoledne dorazila do Sokolova, vyzkoušela trojice Jakub Dvořák I., středopolař David Čada a zkušený obránce František Dřížďal.

Fotografii nových dresů


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner