Kouč Jindra: Příběh Znojma nás inspiruje

 
Kouč Jindra: Příběh Znojma nás inspiruje
 
út 9.7., Martin Pešout

Modrá u Děčína - Fotbalisté Sokolova již dvě sezóny po sobě potvrzují, že patří do špičky FNL. A svou pozici chtějí potvrdit i v nadcházející sezóně. „Sokolov je dobrá adresa,“ vzkazuje trenér Baníku Aleš Jindra.

Čím si vysvětlujete, že jste dvakrát v řadě skončili na předních místech soutěže?
Hrajeme evidentně způsobem, který přináší úspěšné výsledky. Hlavně jsem rád, že jsme potvrdili výborné umístění z předešlé sezóny a zůstali na čele tabulky. Po třetím místě jsme tak v uplynulé sezóně skončili čtvrtí.

V čem vidíte příčinu, že vám pokaždé o kousek utekl postup do nejvyšší soutěže?
Na postup do Gambrinus ligy nám chyběla větší kreativita a v řadě zápasů, ve kterých jsme byli favoritem a měli vyhrát, jsme mnoho bodů poztráceli.

Budete se v nové sezóně inspirovat příběhem Znojma, které naprosto nečekaně dokázalo postoupit?
Znojmo potvrdilo fakt, že druhá liga je vyrovnaná a proto může postoupit kdokoli.

Jak se kádr přes léto změnil?
Odešel stoper Hošek, jinak kádr zůstal vesměs stejný. Musíme ještě pracovat na některých herních činnostech a vypilovat tu správnou formu. Přivedli jsme některé nové hráče. Jestli budou posilami se ale teprve ukáže. Máme tu brankáře Krbečka, kterého angažujeme. Naposledy působil v Bohemians Praha.Z HFK Olomouc jsme získali Davida Kobylíka, na zkoušku s námi trénuje Nohýnek, jenž působil v Kazachstánu. Od Kobylíka očekáváme, že budeme právě více kreativnější.

Nabízí se spolupráce s Plzní, plánujete takovou možnost?
Spolupráce s Plzní být může, každý se ale z toho snaží vytěžit maximum pro sebe.


 
 
Podobné články

Otto Urma: Vybral jsem si Baník, protože hraje na špici druhé ligy

S o k o l o v - Jedním z nových hráčů, kteří budou na jaře oblékat dres s logem Baníku na prsou, je dvacetiletý Otto Urma, univerzál z prvoligového celku FK Teplice. Zatím za náš klub stihl odehrát jedno utkání, na levém obránci absolvoval přípravný duel proti Chomutovu. A předvedl solidní výkon. Přihrál na první gól Vaněčkovi a další střelu namířil do tyče. Po zápase jsme nováčka v kádru A mužstva krátce vyzpovídali...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner