Sbírka plyšáků už je v sokolovské nemocnici

 
Sbírka plyšáků už je v sokolovské nemocnici
 
út 2.7., Lukáš Švéda

Sokolov - Ve středu 25. června byli do sokolovské nemocenice předáni plyšáci, které jste i vy pomohli nasbírat při této dobročinné akci. Nyní poslouží dětským pacientům.

FK Baník Sokolov uspořádal sbírku plyšáků pro dětské pacienty Nemocnice Sokolov. Plyšáky přišla dětem předat Petra Božeková, obchodní manažerka klubu, a zpříjemnit jim tak pobyt v nemocnici. Akce se konala na Den dětí, tedy 1. června při příležitosti konání mistrovského utkání Fotbalové národní ligy mezi FK Baník Sokolov a FC Fastav Zlín. V úterý 25. června pak hračky předala zástupkyně FK Baník Sokolov Petra Božeková. Děti si ze sbírky vybraly hračky, které se jim líbily, a jež si odnesou domů. Ostatní hračky zůstanou v herně dětského oddělení, aby si je užily i děti, které budou hospitalizované později.

„Nejedná se o první ani poslední akci, kterou jsme s nemocnicí realizovali. Jde již o tříletou spolupráci, kdy se společnými silami snažíme přispět něčím užitečným a příjemným do regionu," řekla k této akci Petra Božeková, obchodní manažerka FK. „Vážíme si této dobré spolupráce a už společně pracujeme na dalších projektech. Děkujeme FK Baník Sokolov i jeho fanouškům za to, že jsou vždy ochotni přispět dobré věci," dodala závěrem Petra Soukupová, tisková mluvčí Nemocnice Sokolov.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner