7. kolo: B přípravka získala bod, C přípravka čtyři

st 30.9., Lukáš Švéda

B přípravka si do tabulky připsala bod za remízu, C přípravka poprvé zaváhala, když remizovala 2:2 s Karlovými Vary.

B přípravka si v sedmém kole přeboru starších přípravek připsala další body, tentokrát hrála nerozhodně 2:2 s Loko Karlovy Vary. Velkou zásluhu na remíze má brankář Škarda, který své mužstvo několikrát podržel. Více o tomto utkání se dočtete zde. Ve druhém utkání tohoto kola nestačili baníkovští fotbalisté na hráče Tachova, kterému podlehli 3:5. Jak poznamenal vedoucí mužstva Dlouhý, sokolovský tým zaspal úvod zápasu a to již do konce zápasu nedohnal. V obou zápasech se trefil Václavík. V zápase s Tachovem skórovali ještě Dlouhý a Link. Více o druhém zápase B přípravky zde.

Také C přípravka měla na programu 7. kolo Krajského přeboru. Svěřenci trenéra Brandla měli doposud na svém kontě 12 výher. Ale ihned v tom dalším zápase poprvé zaváhali, když si nedokázali poradit s 1.FC Karlovy Vary a pouze remizovali 2:2. A to za ni mohou ještě děkovat brankáři Pokornému. Podrobnější informace zde. V druhém zápase 7. kola hráči C přípravky nedopustili větší výpadek a opět vyhráli. I když se toto vítězství nerodilo snadno. Sokolovští hráči sice poměrně v klidu vedli, ale díky hrubkám v obraně soupeř zápasové skóre vyrovnal. Baníkovci se ale nedali a do konce zápasu třemi brankami rozhodli o své výhře 6:3. Hattrick se povedl Kolářovi. Info o zápase zde.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner