A přípravka na turnaji v Ústí n/Labem neuspěla

st 30.9., Lukáš Švéda

Na Memoriálu Z. Opočenského v Ústí nad Labem, který hostil místní klub Ravel Junior obsadili hráči A přípravky nelichotivé 11. místo ze 16 účastníků.

Během rozjeté sezóny si svěřenci trenéra Vernera ml. odskočili na sever Čech, kde změřili síly s kvalitními týmy. Bohužel však zahráli pod svoji úroveň a nakonec z toho bylo až 11. místo. Nejlepším střelcem Baníku byl Holík se třemi brankami. Další branky dali Kursa a Picka. Pět branek v šesti zápasech je opravdu málo.

Výsledky Baníku Sokolov:

FK Baník Sokolov - Slovan Liberec 0:1

FK Baník Sokolov - FK Litvínov 1:1

FK Baník Sokolov - FK Baník Most 0:1

FK Baník Sokolov - Forvard One 2:0

FK Baník Sokolov - Ravel Junior Ústí n/Labem 0:1

FK Baník Sokolov - SK Kladno 2:0

K celému turnaji a jednotlivým zápasům se trenér Verner ml. vyjádřil takto:Průběh sezóny jsme si zpestřili turnajem v Ústí nad Labem. V prvním zápase jsme se střetli se Slovanem Liberec a hned tento zápas se na nás podepsal v dalším průběhu turnaje. Zápas jsme začali velmi aktivně a soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a dá se i říct, že z našich útoků soupeř nevěděl, kde mu hlava stojí. Bohužel pro nás se soupeř dlouhým odkopem dostal před naši branku, na velmi kluzkém povrchu naši dva obránci podklouzli a dali jsme si vlastní gól. Druhé utkání už začali kluci trochu méně aktivněji, ale po dobře zahraném rohu jsme vstřelili krásnou vedoucí branku. Místo toho, aby nás tato branka nakopla, tak jsme začali výsledek bránit a kluci se takřka začali bát s balónem cokoli udělat, a tím začala strádat. I naše hra a další ránu jsme dostali v podobě gólu, který padl půl minuty před koncem utkání. Třetí a poslední utkání ve skupině kluci odehráli velmi pod svou úroveň. Hráli velmi zataženě a to i přesto, že soupeř nebyl lepší. Jenže strach z další hloupé chyby byl větší než chuť hrát otevřený fotbal. Samozřejmě soupeř využil naší zatažené hry v podobě vítězné branky. Tímto prohraným utkáním jsme byli posunuti do skupiny, kde se hrálo o 9. až 16. místo. První utkání v této skupině jsme sice vyhráli, ale ani tohle vítězství kluky nezvedlo a v dalším utkání opět předvedli velmi slabý výkon. V posledním utkání, kdy už de facto bylo rozhodnuto kdo na jakém umístění skončí, předvedli kluci opět to, že fotbal hrát umí a svého soupeře zmáčkli a po celé utkání jsme soupeři nedovolili překročit vlastní polovinu. Naopak se nám konečně podařilo porazit soupeře vlastními silami.“


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner