Aleš Jindra před Vlašimí: Chceme potvrdit tři body z 18. kola

 
Aleš Jindra před Vlašimí: Chceme potvrdit tři body z 18. kola
 
pá 15.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Baníkovci se pod vedením Aleše Jindry připravují na jarní domácí premiéru. Na Baník přijede Vlašim, která do jara vstoupila také vítězstvím. Západočeši jsou na tom v tabulce lépe a také budou chtít potvrdit tři body ze hřiště Táborska. Proti Vlašimi bude důležité nepustit soupeře do brejků a v útoku proti defenzívě Středočechů prokázat trpělivost.

Sokolovští fotbalisté minulý týden zvládli vstup do jarní části FNL a ze Sezimova Ústí si přivezli tři body za výhru 1:0. A potvrdit získané body bude jeden z cílů v zítřejším zápase. "Cesta k našemu úspěchu povede jednak přes ubránění soupeřových brejků, a také přes naší trpělivost. Nesmíme inkasovat a pak věřím, že alespoň jednu branku vstřelíme. S výjimkou jednoho zápasu jsme se vždy dokázali gólově prosadit. Musíme se vyvarovat zbytečného rizika a zůstat trpěliví, utkání se totiž může rozhodnout jedinou standardkou v závěru zápasu," vyjmenovává klíčové faktory sokolovský trenér.

Mužstvo z Vlašimi dokázalo zvítězit doma proti Mostu 2:1, i proto se tedy baníkovci musí mít na pozoru. "Vlašim je nepříjemné mužstvo, které charakterizuje houževnatost, bojovnost, ale také nevyzpytatelnost. Rozhodně nás čeká těžké utkání, ale my chceme potvrdit tři body," má jasno Aleš Jindra.

Fanoušky jistě nenadchlo počasí, které v uplynulých dnech fotbalu vůbec nepřálo. Zápas by ale neměl být ohrožen. "Na hřišti jsme trénovali a kolem desáté hodiny bylo ještě poměrně zmrzlé. Ale nám nezbývá nic jiného než doufat, že se hrát bude. Důležité je, že by na něm neměl být sníh a předpokládám, že ve druhém poločase bude už o něco měkčí." Na utkání bude mít Aleš Jindra k dispozici stejný kádr jako v předchozím kole, chybět opět bude duo Vondráček - Hrubý. První z nich stále pyká za vyloučení ve Varnsdorfu, druhý ještě není zcela fit.


 
 
 
Copyright © 2008-2018 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner