Chceme tři body, hlásí před Táborskem trenér Aleš Jindra

 
Chceme tři body, hlásí před Táborskem trenér Aleš Jindra
 
pá 8.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Konečně je to tady, mohou si říct svěřenci Aleše Jindry, který povede v sobotu své mužstvo do boje proti Táborsku. Dlouhá příprava je minulostí, o víkendu již půjde o druholigové body. Baníkovci si z jihu Čech pochopitelně chtějí přivézt body a vykročit tak do jara úspěšně.

Minulý týden se kvůli nepřízni počasí nehrálo, a tak Baník začíná druholigové jaro na hřišti soupeře. V sobotu od půl třetí nastoupí proti dvanáctému celku ligy Táborsku. "Půjde pochopitelně o tři body, které chceme. Očekávám, že se všichni na zápas těší, protože ta pauza byla dlouhá. Doufám, že všichni budou správně namotivovaní, ale na druhou stranu to nesmí přerůst do hektiky nebo přemotivovanosti," říká na úvod sokolovský trenér. Jihočeši v zimní přípravě zaznamenali několik dobrých výsledků a Aleš Jindra o síle sobotního soupeře moc dobře ví. Stejně jako v předchozích zápasech se však soustředí na výkon vlastního mužstva. "Přes zimu velmi posílili, viděl jsem jejich přípravný zápas, stejně jako oni viděli nás. Myslím, že pro Táborsko bude přínosem, že je Šimák v dobré kondici a vše se v podstatě točí kolem něj. Další individualitou je Dobal, oba jsou to techničtí hráči, kteří chtějí hrát fotbal. Klíčem k úspěchu tedy bude oba eliminovat," poznamenává k soupeři trenér Jindra a vzápětí dodává: "My však chceme hrát aktivně, nebudeme na nic čekat. Chceme uplatnit náš styl a pak si myslím, že můžeme proti Táborsku uspět."

Baník pocestuje na jih Čech až na dva hráče kompletní. Uzdravit se nestihl Hrubý, kvůli disciplinárnímu trestu bude chybět Vondráček. Zápas na Soukeníku začíná v sobotu ve 14:30.


 
 
 
Copyright © 2008-2018 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner