Jak si na podzim vedly žákovské týmy?

 
Jak si na podzim vedly žákovské týmy?
 
so 1.12., Jan Kašpar

S o k o l o v - Ligové zápasy před několik týdny skončily i žákovským týmům Baníku Sokolov. Jak si mladí talenti v sokolovském dresu ve svých soutěžích vedli a jaké jsou jejich vyhlídky do jarní soutěže? To se dozvíte v následujícím článku.

U15

Nejstarší žáci pod vedením trenéra Milana Gabrleho prošili doslova podzim snů. U15 ze třinácti odehraných utkání totiž hned jedenáctkrát zvítězili, navíc ani z jednoho zápasu neodešil poraženi. To znamená, že U15 se drží s přehledem na první příčce tabulky své věkové kategorie a jsou zaslouženými půlmistry. Na čele soutěže mají nasbíráno 35 bodů a druhé Teplice na baníkovce ztrácí 4 body. Naši hráči mají skvělé skóre 49:8 a chlubí se nejlepší obranou soutěže.

Tabulka České ligy žáků U15 - skupina B 2012/2013 po podzimní části

U14

Tým vedený koučem František Krejčím se letos poprvé představil mezi staršími žáky. A první polovina sezony nedopadla vůbec špatně. U14 ze třinácti sehraných duelů mají lehce pozitivní bilanci, když sedmkrát vyhráli a šestkrát prohráli. Baníkovci se tak drží na sedmé příčce. Týmy vyšel na jedničku zejména závěr podzimu, když v posledních třech utkáních získal plný počet bodů - za zmínku stojí vítězství nad Mostem 5:2, který se drží na samé špičce tabulky.

Tabulka České ligy žáků U14 - skupina B 2012/2013 po podzimní části

U13

Stejně jako jejich o rok starší kolegové, i tým U13 okupuje po podzimní části sezony klidný střed tabulky. Týmu Petra Schneidera rovněž patří sedmé místo, které drží se ziskem 22 bodů při bilanci zápasů 7-1-5. Ze sedmi vítězství za zmínku například to domácí nad Slavojem Vyšehrad 10:2 především proto, že Vyšehrad je po podzimu na třetím místě. Při pohledu na tabulku se dá očekávat, že naši baníkovci budou mít na jaře ještě šanci promluvit do bojů o nejpřednější pozice.

Tabulka České ligy žáků U13 - skupina B 2012/2013 po podzimní části

U12

Nejméně vyvedený podzim má zasou nově utvořený tým U12, jenž vede trenér Stanislav Galisz. Nejmladší žákovský tým Baníku se po první polovině sezony pohybuje v dolních patrech své soutěže, konkrétně na 11. místě. Ze třinácti zápasů vyhráli baníkovci třikrát. Na týmy před sebou - Litvnínov a Vyšehrad ztrácí Baník shodně tři body. Na jaře je tak určitě šance posunout se tabulkou výše. Přejme všem mladým talentům hodně štěstí!

Tabulka České ligy žáků U12 - skupina B 2012/2013 po podzimní části


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner