O víkendu si body připsali jen C žáci, A žáci znovu poraženi

út 22.9., Jan Kašpar

S o k o l o v - Všechyn žákovské týmy Baníku Sokolov se tento víkend představily ve svých mistrovských utkáních na domácí půde. Nejlépe vyšel zápas C žákům, kteří remizovali s Hradcem Králové 2:2, naopak zbývající týmy odešly ze svých zápasů jako poražení.

A žáky čekal těžký zápas proti favoritu z Hradce Králové. I přes papírové předpoklady předvedli domácí vyrovnaný fotbal, na body to však nestačilo a Hradec si odvezl výhru 2:4. Více čtěte zde.

B žáci se v rámci soutěžního utkání České divize starších žáků utkali s Meteorem Praha. Hosté si po vyrovnaném zápase nakonec připsali tři body za výhru 0:1. Více o zápase zde.

C žákům se jako jediným podařilo o víkendu bodovat. Proti Hradci Králové urvali jeden bod za remízu 2:2. Více o zápase čtěte zde.

D žáci se v České divizi mladších žáků střetli s pražským Meteorem. Hosté ze středních Čech si díky jediné brance odvezli tři body - více o zápase zde.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner