Odehráno 6. kolo Krajského přeboru ml. přípravek

út 22.9., Lukáš Švéda

V 6. kole si obě naše přípravky zapsali rozdílné výsledky. Zatímco C přípravka pokračuje ve deklasování svých protivníků, D přípravka dvakrát prohrála.

Začneme C přípravkou. Svěřenci trenéra Brandla pokračují ve spanilé jízdě přeborem. Tento týden to odnesli hráči Horního Slavkova a D přípravky. V prvním zápase s Horním Slavkovem fotbalisté Sokolova zamířili do černého hned šestnáctkrát. Nejvíce branek, a to čtyři, dali Fišer a Pařil. Zápas měl jednoznačný průběh, jediný gól Slavkova si sokolovští hráči vstřelili sami. Nic to však nemohlo změnit na drtivé výhře 16:1. Ve druhém zápase si C přípravka s přehledem poradila se svými mladšími klubovými spoluhráči - D přípravkou. Tentokrát byl nejvíce vidět Byrtus, který se trefil čtyřikrát. Jeho kolegové přidali dalších 8 branek, a tak se C přípravka mohla radovat z vítězství 12:1. Dosavadní výsledky C přípravky.

Ve stejné soutěži působí také D přípravka. Té se proti starším hráčům tolik nedaří, ale dokážou sehrát vyrovnané zápasy. O tom svědčí i prohra 2:4 s Horním Slavkovem. O lepší výsledek se hráči připravili vlastními chybami. Ve druhém zápase 6. kole prohráli ve výše zmíněném zápase s C přípravkou 1:12. Fotbalisté D přípravky si ale za bojovný výkon proti zkušenějším hráčům C přípravky zaslouží pochvalu. Dosavadní výsledky D přípravky.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner