B přípravka se v přeboru zlepšuje

út 22.9., Lukáš Švéda

Po počátečních nevydařených zápasech a vysokých prohrách se B přípravka zápas od zápasu zlepšuje a už si připsala tři výhry a dvě remízy.

Vstup do souteže nebyl pro svěřence trenéra Dlouhého jednoduchý. V prvním zápase dostali od Ostrova deset branek. Ani následné dva zápasy s Mariánskými Lázněmi během tří dnů žádné body nepřinesli. B přípravka prohrála 0:3 a vysoko 3:8. V tomto zápase si Ludvík připsal hattrick. V derby s A přípravkou v dalším zápase si B přípravka odnesla pořádný příděl - 0:11. Ve 3. kole přeboru na tento výsledek malí fotbalisté bohužel navázali, když od M. Lázní dostali dokonce 13 branek.

Ovšem jakoby tyto vysoké prohry hráče Baníku vyhecovali a od té chvíli ve svých zápasech dokázali své soupeře více potrápit a připsat si i nějaké body.

První výhru v sezóně mohli slavit po zápase s Chodovem, který porazili 3:2. Pak sice prohráli s Tachovem 1:4, ale v následujících čtyřech zápasech nenašli přemožitele. Nejdříve nečekaně remizovali s A přípravkou. Druhou remízu si připsali v souboji s Loko Karlovy Vary. V následujících dvou zápasech s 1.FC Karlovy Vary B skórovali baníkovci celkem patnáctkrát. První zápas vyhráli 5:0, druhý 10:0. V tomto zápase se třikrát trefili Majka a Link. Zatím poslední zápas sehráli sokolovští hráči s Tachovem, kterému opět podlehli 1:4.

Zápasy a výsledky B přípravky společně s každozápasovým hodnocením trenéra můžete sledovat zde.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner