Redakce webu hrála s hráči A-týmu ANO/NE

 
Redakce webu hrála s hráči A-týmu ANO/NE
 
pá 27.7., Jan Kašpar

S o k o l o v - V průběhu letní přestávky, kdy probíhala příprava prvního týmu na nový ročník druhé ligy, se fanouškům naskytla vidět hráče i jinde, než na zeleném pažitu. Se čtyřmi fotbalisty A-týmu si totiž redakce oficiálního webu Baníku zahrála hru ANO/NE. Jaký byl princip a účel hry? Kteří členové kabiny se postavili před kameru? To se dozvíte uvnitř článku.

Zatímco se fotbalisté Baníku připravovali na boje v nové sezoně, redakce webu nelenila a vyrazila na jeden z tréninků vyzbrojena kamerou a smršťí otázek. S vybranými hráči A-týmu si šéfredaktor Lukáš Švéda zahrál jednoduchou, leč zákeřnou hru ANO/NE.

O co ve hře jde?

Princip hry je velmi snadný. Hráčům je za dozoru kamery pokládána série otázek, které spolu mohou, ale nemusí souviset. Vše, co hráči musí udělat, je na otázky bez přemýšlení odpovědět. A zde věží onen "háček". Fotbalisté mohli na otázky odpovědět jakýmkoliv způsobem, vyjma slov "ano", "ne" a ekvivalentů těchto slov (tak určitě, jasně, no, jo, hm apod. - i mlčení se bere jako souhlas). Cíl hry tak byl jasný. Co nejvícekrát nachytat odpovídající na holičkách.

Kdo si hru zahrál?

Na paškál si "štáb" vzal čtveřici hráčů. Kapitána mužstva Františka ´Zmijáka´ Dřížďala, Davida Čadu, Víta Vrtělku a konečně Ludvíka Tůmu.

Každý díl s různými hráči jsme posílali do éteru pravidelně v pátek, a to prostřednictvím oficiálního YouTube channelu Baníku. Jako první přišel na řadu Franta Dřížďal, následován již zmíněnými kolegy z týmu.

Kdo byl při odpovídání na otázky ostražitý a nenechal se nachytat? Kdo se naopak nechal kolotočem otázek zmást a "vyrobil minelu"? Na to se podívejte v následujících čtyřech videích, které můžete shlédnout přímo v tomto článku.

Videa jsou k dispozici ve formátu v HD rozlišení 1080p (v nastavení videa).

František Dřížďal

David Čada

Vít Vrtělka

Ludvík Tůma

Všem hráčům patří za jejich čas a pohotové, ale i nepohotové odpovědi velký dík.

Otázky pokládal: Lukáš Švéda
Kamery a střihu se ujal: Jan Kašpar


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner