Baník ladí formu ve Zruči

 
Baník ladí formu ve Zruči
 
st 18.7., Zdeněk Plachý - Sokolovský deník

Z r u č - Závěrečný týden přípravy zažívají fotbalisté druholigového Baníku Sokolov. Svěřenci Aleše Jindry se přesunuli na tradiční místo, do Zruče u Plzně. „Sešli jsme se tady v pondělí na oběd, večer jsme poprvé trénovali, končíme v sobotu odpoledním tréninkem,“ hlásí Jindra.

Baníkovci pilují především herní stránku. „Samozřejmě je to herní soustředění, z toho vyplývá i zaměření. Kondiční a silové věci jsme zakončili z 90 procent blokem v Sokolově, teď se věnujeme součinnosti jednotlivých řad, zakládání a vedení útoku, zakončení,“ vypočítává kouč Sokolova.

Fotbalisté Baníku mají na programu také dvě přípravná utkání, to první již ve středu od 18 hodin proti Domažlicím. „Hrát se bude ve 3 kilometry vzdálené Druztové, kde se také připravujeme, hřiště ve Zruči tady u hotelu je v rekonstrukci,“ vysvětluje Jindra.

V sobotu potom Sokolov nastoupí proti Doubravce. „S ohledem na přípravu jsme zvolili lehčí soupeře, hlavně sobotní utkání má sloužit jako příprava na první mistrovský zápas, který nás čeká v Českém poháru na hřišti Horních Měcholup,“ přibližuje trenér Baníku.

Jasné kontury také začíná dostávat složení sokolovského mužstva. Ve Zruči nechybí plzeňský útočník David Vaněček, který by měl v hornickém klubu působit minimálně na podzim formou hostování. V kádru zůstávají také nově příchozí Hrubý, Holub a Šíma. „Mohou se objevit drobné změny, místo některých hráčů mohou ještě přijít jiní,“ dodává Aleš Jindra, který na soustředění přivezl dvacet hráčů.

Kádr Baníku ve Zruči: Dvořák, Bertelman Dvorník, Vondráček, Blažek, Čada, Vrtělka, David Vaněček I., David Vaněček II., Jakub Dvořák, Mlika, Machek, Šíma, Holub, Knakal, Hrubý, Pachta, Dřížďal, Javorský, Jankovský.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner