Baníkovce čekají tři zápasy ve třech dnech

 
Baníkovce čekají tři zápasy ve třech dnech
 
st 4.7., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Letní příprava Baníku pokračuje, do startu nového ročníku II. ligy chybí už jen měsíc. Svěřenci Aleše Jindry mají v následujících dnech velmi nabitý program. Zítra se zúčastní tradičního turnaje v Berouně, v sobotu pak v Královském Poříčí nastoupí proti Mostu. O nadcházejících zápasech jsme mluvili právě se sokolovským koučem Jindrou.

Baníkovci jsou uprostřed třetího týdne letní přípravy. Během léta došlo a ještě dochází k pohybům v kádru. I proto chce trenér Jindra berounský turnaj využít k tomu, aby viděl všechny hráče v akci: "Náš kádr v současné době čítá 21 hráčů a neustále se mění. Do Berouna odjedeme kromě Matěje Kravara všichni. Pavel Javorský a František Kura dostali povolení hledat si nové angažmá. Naopak předběžně jsme domluveni na hostování Antonína Holuba z Kladna a Davida Vaněčka. Nově se s námi od pondělí připravuje Petr Šíma, který naposledy hrál ve Zbrojovce Brno. Hráči by se rovným dílem měli podělit o zápasovou porci a mně už bude záležet na tom, jak tato utkání odehrajeme. V rámci možností už očekávám výkon, který by snesl přísnější měřítko. Čekají nás kvalitní soupeři, a tak budeme mít možnost porovnat se s ostatními po kondičním bloku." V pátek hráče čeká jeden trénink a společná regenerace a v sobotu dopoledne již duel s Mostem. Trenér Jindra však vylučuje, že by to bylo náročné. "Neměli bychom s tím mít problém, hráči jsou zvyklí dvakrát denně trénovat. Upravili jsme ale program tak, abychom si malinko odpočinuli. Příští týden budou následovat dva dny volna."

Turnaje v Berouně se zúčastní čtyři týmy. Kromě Baníku jsou účastníky Ústí nad Labem, Jihlava a Bohemians Praha. Baníkovci se v semifinále, které se hraje od 14:00, utkají s Ústím. Zápas trvá 2x30 minut. O výsledcích Baníku vás budeme zítra informovat. Domácí přípravný duel s Mostem se uskuteční v sobotu 7. 7. od 10:30 v Královském Poříčí. Vstupné bude stejné jako při utkání s Plzní, tedy pro dospělé 25 Kč, důchodce 15 Kč a ženy s dětmi mají vstup zdarma.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner