Pozvánka : Juniorku čeká těžký zápas v Děčíně

 
Pozvánka : Juniorku čeká těžký zápas v Děčíně
 
so 19.9., Jan Kašpar

Divizní juniorku čeká zítra od 16:30 venkovní zápas 7. kola v Děčíně. Pojďme si tedy tým Děčína představit a zhodnotit, jaké mají sokolovšťí na severu Čech šance na bodobý zisk.

Poslední zápas sehrála sokolovská juniorka na domácím trávníku, kde jím soupeřem byl lídr divizní tabulky, tým Viktorie Jirny. V dresu Sokolova se představili pouze tři hráči A týmu - Igor Hrabáč, Jiří Prchal a Lukáš Komberec. Toto utkání však domácím hrubě nevyšlo a Jirny si odvezly zaslouženou výhru 2:5. O branky Baníku se postaral nejdříve krásnou střelou Vašata a poté Ferko.

Děčín se naposledy představil v Čelákovicích, odkud si po brankách Demčeka a Vlasáka odvezli cenné tři body za výhru 2:1. Děčín si ale přes poslední výhru v letošní sezoně připsal i dva pětibrankové prohry, které utrpěl od Jiren a Admiry Praha.

Juniorka se tak po šesti odehraných kolech nachází na 11. místě tabulku, její zítřejší soupeř z Děčína se ziskem devíti bodů okupuje 9. místo. Dá se tedy očekávat vyrovnaný fotbal: „Jedeme minimálně pro bod, ostatní uvidíme podle průběhu zápasu. Samozřejmě pokud se vyskytne šance, chceme bodovat naplno,“ říká před zápasem trenér juniorky Jiří Dreiseitl.

Sestava Sokolova z posledního kola: Dvořák - Nápravník, Hrabáč, Duben, Vašata - Bastl, Prchal, Pleva, Kratochvíl - Čertík, Komberec

Sestava Děčína z posledního kola: Chodura - Žák, Majer, Krejčík - Kyncl, Žáček, Matoušek, Vlasák, Mataj - Stožický, Demčenko


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner