Dreiseitl: Utkání jsme si prohráli sami

 
Dreiseitl: Utkání jsme si prohráli sami
 
út 15.9., Zdeněk Plachý (Sokolovský deník)

S o k o l o v - Překvapení se nekonalo. Sokolovská juniorka v neděli podlehla na svém hřišti Jirnám, lídru divizní skupiny B. Silný hostující celek přijel do Sokolova s vizitkou mužstva, které v soutěži inkasovalo jedinou branku. „Věděli jsme o síle soupeře, ale zároveň jsme věděli, že mají starší hráče. Předčít jsme je chtěli rychlou technickou hrou a bojovností,“ říká trenér rezervy druholigového Baníku Jiří Dreiseitl.

Zápas pro jeho tým nezačal dobře. Již ve 2. minutě domácí inkasovali po minele gólmana Dvořáka. „Takové věci se stávají, to je fotbal. Tento moment navíc nebyl až tak zlomový, hráči se z obdržené branky hned otřepali,“ míní o nepovedeném úvodu utkání Dreiseitl.

S následujícím průběhem byl kouč domácích spokojen. „Až do 40. minuty jsme byli jasně lepším týmem, soupeře jsme přehrávali, až mě překvapilo, jak se soupeř stáhl do obrany,“ pokračoval Dreiseitl.

Branku však domácí nedali. Naopak ve 40. minutě přišla další hrubá chyba a další míč v síti Baníku. Následně mohl snížit znovu Komberec, ale svou obrovskou šanci neproměnil. „Kdyby dal, mohlo to utkání nakonec vypadat jinak,“ míní trenér.

Po přestávce baníkovci znovu dvakrát inkasovali, po změnách v sestavě se přeci jen prosadili a nakonec zkorigovali skóre dvěma brankami. „Hráčům bych chtěl poděkovat, že to i za stavu 4:0 nezabalili. Utkání jsme si i přes vlastní kvalitní výkon prohráli sami. Teď nesmíme hlavně panikařit, trénujeme naplno, to se nakonec projeví,“ věří Dreiseitl.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner