Přípravkám se o víkendu moc nedařilo

út 15.9., Lukáš Švéda

Přípravky měly o víkendu na programu další kolo Krajského přeboru. Plný bodový zisk si připsala pouze suverénní C přípravka, naopak A i D přípravka dvakrát prohrály.

Začneme nejstarší přípravkou. Svěřenci trenéra Vernera ml. pokračují v nevýrazných výkonech. V 5. kole Krajského přeboru st. přípravek se A přípravka utkala s Tachovem a někdejšími Buldoky z Karlových Varů. Do prvního zápasu vstoupili sokolovští fotbalisté dobře, ujali se vedení zásluhou Picky. Baníkovská přípravka byla po celý zápas lepší, avšak doplatila na neproměňování šancí. To se naopak dařilo Tachovu, který ve druhém poločase třikrát skóroval a nakonec tedy vyhrál 3:1. Ve druhém utkání zaspali Sokolováci úvod utkání a po poločase prohrávali už 0:3. Do druhé půle šli s odhodláním utkání zdramatizovat. Naši malí fotbalisté dokonce vyrovnali, ale soupeř ihned odpověděl dalším gólem a na to už přípravka nedokázala reagovat a inkasovala další dvě branky. Konečný stav zápasu byl 3:6. Za Sokolov se trefil dvakrát Body a Picka. Komentáře trenéra k zápasům si můžete přečíst zde a zde.

C přípravka pod vedením trenéra Brandla naopak pokračuje ve spanilé jízdě. Ve 4.kole Krajského přeboru ml.přípravek si přípravka snadno poradila s Chodovem i s Horním Slavkovem. Oba soupeři si navíc domů odnesli pořádný příděl. V prvním utkání nastříleli sokolovští hráči dvanáct branek. Nejvíce byli vidět Byrtus, který dal hned pět gólů a Fišer, který zaznamenal hattrick. Dalšími střelci byli Havlík (2 góly), Sýs (roč.2001) a Kolář. Baníkovci svému soupeři nedali šanci a celému zápasu jasně dominovali. Stejný popis sedí i na druhý zápas, ve kterém C přípravka skórovala dokonce patnáctkrát. Narozdíl od prvního zápasu ale naši hráči předváděli i kombinační fotbal. Mezi střelce se zapsali Fišer (4 branky), Vácha (4), Byrtus (2), Sýs (roč.2001) (2), Havlík, Kolář, Čermák. Postřehy trenéra Brandla jsou zde a zde.

Na řadě je D přípravka, která bohužel opět dvakrát prohrála. Nejdříve hráči Sokolova nestačili na tým 1. FC Karlovy Vary a inkasovali 13 branek, navíc sami neskórovali. Ve druhém zápase baníkovci dostali 18 branek. Zaznamenali sice jeden čestný úspěch, avšak jediný gól Sokolova si soupeř vstřelil sám. Trenéru Kubíkovi po těchto zápasech nebylo moc do řeči: „Propadli jsme ve všech fázích. Jsem hodně zklamaný, zejména výkonem celého družstva.“

Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.