Vítězem poločasové soutěže se stal Pavel Bureš

 
Vítězem poločasové soutěže se stal Pavel Bureš
 
čt 29.3., Tomáš Bouda

S o k o l o v – U druhého jarního domácího utkání nemohly chybět také soutěže. Podruhé také bylo možno sledovat hlavní poločasovou soutěž v nové podobě. V kopání na cíl byl tentokrát nejúspěšnější Pavel Bureš, který si tak domů odnesl pěkné ceny. Partnery utkání a také poločasové soutěže byly firmy Strojservis Homolka s.r.o. a Algon Plus -Auto a.s. . Za firmu Strojservis Homolka předával ceny účastníkům poločasové soutěže pan Vítězslav Homolka.

Ještě než skončil první poločas utkání FK Baník Sokolov – FK Fotbal Třinec oznámil hlasatel jména vítězů soutěže pro děti a pro ženy. Zároveň byla oznámena čísla vstupenek diváků, kteří se mohli účastnit poločasové soutěže.

V soutěži pro děti správně na zadanou otázku odpověděla a štěstí při losování měla Tereza Horvátová ze Sokolova. Domů si Tereza odnesla dvě vstupenky do Sokolovského bazénu a také reklamní předměty od společnosti Witte automotive Nejdek.

V soutěži pro ženy pak měla nejvíce štěstí sympatická slečna Lucie Smolíková z Vintířova, která taktéž správně odpověděla na soutěžní otázku a byla ze všech soutěžících vylosována. Slečna Smolíková v soutěži vyhrála květinovou kompozici od Zahradního centra Smaragd.

Hlavním programem přestávky utkání FK Baník Sokolov – FK Fotbal Třinec byla poločasová soutěž v kopech na přesnost, kdy se soutěžící snaží co nejvíce přiblížit míč reklamnímu stojanu FK Baník Sokolov. Již tradičně odvedla soutěžící na hrací plochu slečna Dáša, která postavila pány Jana Procházku, Jiřího Peška a Pavla Bureše k šesti míčům. Ty rozhodovaly o vítězi poločasové soutěže.

Všichni soutěžící kopali dvakrát ve stejnou chvíli. Po odkopání všech míčů bylo zřejmé, že vítězem nebude Jan Procházka, který si dal v sobotu zřejmě vydatnou snídani, a oba jeho pokusy skončily daleko za reklamním stojanem. U Jiřího Peška a Pavla Bureše tak zcela jasno nebylo. Nakonec však byl míč Pavla Bureše označen jako nejbližší reklamnímu stojanu a tak se tento divák stal vítězem poločasové soutěže. Pavel Bureš jako vítěz získal voucher do Steakbaru George, voucher na hodinovou lekci Golfu pro dvě osoby, kosmetický balíček od společnosti Krufin a fotbalový míč od společnosti Strojservis Homolka.

Ale ani poražení účastníci poločasové soutěže nemuseli smutnit. Jak Jiří Pešek, tak Jan Procházka, získali voucher do Sportcentra Hrušková poukázku na kuře od Grill Luno a fotbalový míč od společnosti Strojservis Homolka.

Vítěze poločasové soutěže Pavla Bureše jsme krátce vyzpovídali:

Chodíš pravidelně na Baník?
Ano.

Máš nějakého oblíbeného hráče?
Davida Vaněčka, je to rychlý hráč, který skvěle ovládá míč. A taky třeba František Dřížďal.

Co říkáš zimním změnám v kádru Baníku?
Podle mě se to až tak nějak extra moc nezměnilo.

Kolikátý by Baník mohl letos podle Tebe skončit?
Nevím, myslím, že čtvrtý by mohl být.

Když porovnáš poločasovou soutěž, která byla s tou současnou…
Řekl bych, že teď je to lepší a také lehčí.

Byl jsi nervózní, když jsi šel kopat?
Ne, ani ne…

Je něco, co bys vzkázal hráčům?
Ať hlavně běhají a neodkopávají zbytečně míče.

A nějaký vzkaz fanouškům?
Že jsou perfektní…

Pojďte soutěžit i vy! Přijďte na další utkání, které se hraje v sobotu 7.4.2012 od 10.15 hodin a třeba se na Vás usměje štěstí…

Fotografie z poločasové soutěže zde .


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner