Do jarní části sezony vstupují i dorostenci U17 a U16

 
Do jarní části sezony vstupují i dorostenci U17 a U16
 
čt 15.3., Tomáš Bouda

S o k o l o v – V sobotu 17.3.2012 vstoupí do jarní části sezony také dorostenci U17 a U16. Mladí Baníkovci na domácím hřišti přivítají Kladno. Dorost U17 odehraje své utkání od 10.00 hodin, dorost U16 zahájí svůj zápas v 12.15 hodin. Před začátkem jara jsme položili čtyři otázky trenérům obou týmů.

Trenér dorostu U 17 Luboš Váša:

Jak probíhala zimní příprava?
Zimní příprava probíhala sice podle plánu, ale dost často byla rušena zraněními, školními povinnostmi a různými nemocemi, takže kondice, která by odpovídala úrovni soutěže, není u všech hráčů úplně v pořádku.

Jak jste spokojen s přípravnými zápasy?
Některé zápasy byly až příliš narušeny velkou absencí hráčů a museli jsme na poslední chvíli doplňovat potřebný počet mladšími hráči. Tyto zápasy pak ztrácely svůj význam s ohledem na taktickou přípravu.

Udály se přes zimu nějaké změny v kádru?
Změny nastaly, ale bohužel ne k lepšímu. Citelně se nám zúžil kádr, protože hráči jako Batela a Charvát skončili ze studijních důvodů, Haselbauer ukončil aktivní činnost úplně a Roman Lukáč se po dlouhodobém zranění do přípravy zapojil pouze sporadicky a na jarní část není připraven. Kádr posílil jenom Houdek, který se po roce vrátil zpět do Sokolova.

Jaké jsou cíle pro jarní část sezony?
Hrát fotbal podle našich představ a v ligové tabulce poskočit do lepšího středu.

Trenér dorostu U 16 Milan Pari:

Jak probíhala zimní příprava?
Zimní přípravu jsme zahájili 9.ledna. V průběhu února jsme měli dvoudenní soustředění. S přípravou jsem ale spokojen jen částečně, neboť jsme měli několik hráčů nemocných a bohužel bylo i dosti zraněných. Někteří hráči nemají natrénováno tak, jako ostatní.

Jak jste spokojen s přípravnými zápasy?
Odehráli jsme 9 utkání, z toho jsme 3 vyhráli, 1remízovali a 5 prohráli. Podali jsme v nich velice nevyrovnaný výkony, ale svůj účel zápasy splnily. Hledali jsme varianty ve složení a jisté změny nastanou.

Udály se přes zimu nějaké změny v kádru?
Do přípravy se již nezapojil Jirka Drahokoupil a Ondra Folta. Oba se vrátili do svých klubů. Bohužel se nám nepovedla žádná posila a tak kádr se zmenšil.

Jaké jsou cíle pro jarní část sezony?
Prokázat nárůst individuálních schopností hráčů a tím i týmových výkonů. Chceme zlepšit herní projev a samozřejmě se v tabulce posunout výše.

Přijďte o víkendu podpořit mládežnická mužstva!!!

Sobota:


U17 – Kladno 10.00 hodin
U16 – Kladno 12.15 hodin

Neděle:


U15 – Ústí nad Labem 10.00 hodin
U14 – Ústí nad Labem 11.45 hodin
U19 – Písek 15.00 hodin


 
 
Podobné články

Otto Urma: Vybral jsem si Baník, protože hraje na špici druhé ligy

S o k o l o v - Jedním z nových hráčů, kteří budou na jaře oblékat dres s logem Baníku na prsou, je dvacetiletý Otto Urma, univerzál z prvoligového celku FK Teplice. Zatím za náš klub stihl odehrát jedno utkání, na levém obránci absolvoval přípravný duel proti Chomutovu. A předvedl solidní výkon. Přihrál na první gól Vaněčkovi a další střelu namířil do tyče. Po zápase jsme nováčka v kádru A mužstva krátce vyzpovídali...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner