Zástupci A mužstva besedovali ve Sportovních třídách

 
Zástupci A mužstva besedovali ve Sportovních třídách
 
st 14.3., Redakce

S o k o l o v - V úvodu sezóny nečekalo hráče sokolovského Baníku jen zápasové vytížení, společně s trenérem Radoslavem Látalem navštívili žáky Sportovních tříd při 1.ZŠ Sokolov.

Baníkovští talenti se tak mohli detailně seznámit s dosavadními kariérami a úspěchy svých vzorů Františkem Dřížďalem a Michaelem Krmenčíkem, který je mimochodem také absolventem Sportovních tříd 1.Zš Sokolov. Trojici zástupců A mužstva doplnil trenér Radoslav Látal. Besedy se zúčastnili žáci 4. – 9.tříd. Po stručném představení tréninkového procesu A mužstva a jeho specifik, které žákům přednesl Radoslav Látal, se ke slovu dostali samotní kluci. Hlavní aktéři besedy pak obdarovali tři žáky s nejlepším dotazem dárkovým balíčkem s fan předměty FK Baník Sokolov. Z besedy tak mladí fotbalisté odcházeli s motivací do dalšího tréninku. Trenéři a učitelé s vírou, že se jim povede společnými silami vyprodukovat další talenty, kteří naváží na úspěchy bývalých absolventů Sportovních tříd 1.ZŠ Sokolov Petra Jiráčka, Michaela Krmenčíka a mnohých dalších, kteří už nakoukli, nebo naplno vstoupili do vrcholového fotbalu.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner