Poločasová soutěž se poprvé uskutečnila v nové podobě

 
Poločasová soutěž se poprvé uskutečnila v nové podobě
 
st 14.3., Tomáš Bouda

S o k o l o v – Spolu s druholigovými zápasy jarní části sezony odstartovaly také soutěže pro diváky. A to s jednou změnou. Poprvé si vylosovaní diváci mohli vyzkoušet novou podobu hlavního taháku poločasu. Z vítězství se tentokrát radoval Jan Janoud z Těšovic, kterému cenu předával Bc. Martin Kuržeja, personální ředitel Nemocnice Sokolov, která byla partnerem nejen poločasové soutěže, ale i celého utkání. Dalším partnerem utkání byla firma SEF Sokolov.

Ještě před vyhlášením vítězů soutěží se o přestávce na hrací plochu dostavila trojice mužů a to ze slavnostního důvodu. Šéftrenér mládeže a trenér sportovních tříd Tomáš Provazník a sportovní manažer Vitězslav Hejret totiž gratulovali panu Františkovi Fousovi k osmdesátým narozeninám. Pan Fous je bývalým dlouholetým činovníkem klubu a v současnosti také věrným fanouškem.
Poté již přišly na řadu soutěže. Mezi ženami tentokrát správně na položenou otázku odpověděla a vylosována byla Lenka Vrtělková z Březové. Domů si paní Vrtělková odnesla květinovou kompozici od zahradnictví Smaragd.

Mezi dětmi měl nejvíce štěstí Daniel Mader ze Sokolova, který získal vstupenky do Sokolovského bazénu.

Následně již bylo přistoupeno k hlavní poločasové soutěži. Tentokrát se však již nekopalo na otvory k brance, ale trojice vylosovaných se postavila k šestici barevně odlišných míčů. Doprostřed středového kruhu se umístil reklamní stojan FK Baník Sokolov a soutěží měli za úkol kopnutím dostat míč co nejblíže reklamnímu stojanu.

Všichni tři soutěžící kopali současně a všichni měli dva pokusy. Z vítězství se nakonec radoval Jan Janoud, jenž poslal míč reklamnímu stojanu nejblíže. Vítěz tak od zástupce Nemocnice Sokolov obdržel velký dárkový koš a také voucher na stomatologickou péči od Nemocnice Sokolov. Ale ani poražení Břetislav Misler a Jindřich Svůra nemuseli smutnit, neboť také obdrželi pěkný dárkový koš od Nemocnice Sokolov. Ceny za tohoto partnera předával Bc. Martin Kuržeja, personální ředitel Nemocnice Sokolov.


S vítězem poločasové soutěže, s panem Janoudem, jsme také uskutečnili malý rozhovor:

Nemůžeme začít jinak, jste pravidelným účastníkem domácích zápasů?
Ano, chodím pravidelně.

Takže určitě sledujete i změny v kádru. Co říkáte zimním změnám?
No, opustilo nás dost lidí, tak já jen doufám, že ti kluci kteří přišli, tak ty hráče nahradí…

Bude Vám osobně nějaký hráč chybět?
Určitě si myslím, že bude chybět Jirka Mlika.

Máte zde ještě nějakého oblíbeného hráče?
Jednoznačně Davida Vaněčka. Je to šikovný hráč. Borec, který tady k fotbalu patří, a osobně si divím, že dneska nehraje, ale asi je to kvůli zranění.

Když si tipnete, jak letos Baník celkově skončí?
Tak rád bych, kdyby skončil Sokolov kolem čtvrtého – pátého místa….

Kdybyste měl do budoucna nějaký sen, který by Vám mohl Baník splnit?
Aby hrál první ligu…

Co by k tomu mělo přispět?
Peníze…

Dnes poprvé byla poločasová soutěž jiná, jak se Vám líbí tato změna?
Líbí se mi, je to lepší než předešlá soutěž.

Kdybyste měl něco fotbalistům vzkázat do kabiny, co by to bylo?
Ať se snaží a ať jsou co nejvýše…

A vzkaz pro diváky?
Ať chodí v co největším počtu…

Děkuji za rozhovor.
Také děkuji.

Nemocnice Sokolov také v sobotu ocenila nejlepší hráče zápasu. Z rukou pana Kuržeji obdržel dárkový koš sokolovský střelec dvou gólů Petr Glaser a znojemský Tomáš Cihlář. Hráč Baníku obdržel od sponzora utkání i voucher na stomatologickou péči Nemocnice Sokolov

Příští soutěže budou probíhat při druholigovém utkání FK Baník Sokolov – FK Fotbal Třinec, které se odehraje v sobotu 24.3.2012 od 10.15 hodin. Přijďte povzbudit sokolovské fotbalisty a zasoutěžit si o pěkné ceny.

Fotografie z poločasové soutěže zde .


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner