Poločasové soutěže nebudou chybět ani na jaře!

 
Poločasové soutěže nebudou chybět ani na jaře!
 
út 6.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Domácí zápasy Baníku a bohatá poločasová soutěž k sobě již neodmyslitelně patří. Stejná tradice bude zachována i pro jarní část tohoto ročníku. Několik let se střílelo na otvory v brance a nyní dochází k novému pojetí hlavní části poločasové soutěži. Zajímá vás více? Přečtěte si následující článek.

Jarní část druholigové sezóny 2011/2012 právě začala a FK Baník Sokolov by vás chtěl srdečně pozvat na první domácí utkání v sobotu 10. března. Klub si připravil několik změn, které se dotýkají poločasové soutěže. Poprvé se jí diváci budou moci zúčastnit právě v sobotu 10. března, kdy Baník hostí fotbalisty Znojma. A proč vlastně ke změnám dochází? „Na základě průzkumu mezi diváky, kteří se vyslovili pro změnu poločasové soutěže, jsme se rozhodli přinést něco nového a chceme soutěž oživit,“ vysvětluje Petra Božeková Makoňová, obchodní manažerka Baníku.

Velkou změnu prodělá tradiční střelba na otvory v brance. Tu nově nahradí kop na přesnost. Vylosovaní diváci se budou snažit balón přihrát z hranice velkého vápna co nejblíže středovému bodu. Všichni soutěžící provádějí kop najednou a to ve dvou kolech. Dráha míče může být ovlivněna jiným balónem. O celkovém pořadí v poločasové soutěži rozhoduje vzdálenost balonu od středového bodu. Pokaždé se bude bojovat o hodnotné ceny, které budou mít sportovní nádech. Diváci se tak mohou těšit například na volné vstupy do bazénu, možnost zahrát si golf na blízkém hřišti nebo zajít na dobrou večeři. Zachovány v původním formátu zůstanou anketní soutěže pro malé diváky a pro ženy.

Proto neváhejte a navštivte druholigová utkání Baníku Sokolov. Nejenže uvidíte kvalitní kopanou, ale také si můžete domů odnést mnoho zajímavých cen!


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner