Baníkovci skončili na domácím turnaji pátí

 
Baníkovci skončili na domácím turnaji pátí
 
st 29.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V sobotu 25. února se uskutečnil třetí turnaj pořádaný FK Baník Sokolov pro nejmenší fotbalisty. Tentokrát byl určen pro ročníky 2003 a mladší. Do turnaje nastoupilo osm týmů, které se utkaly každý s každým. Hrálo se opět v hale Gymnázia Sokolov.

Dne 25.2.2012 se uskutečnil třetí halový turnaj FK Baník Sokolov. Turnaj byl organizován ve sportovní hale Gymnázia pro hráče narozené v roce 2003 a mladší. Turnaje se zúčastnilo opět osm týmů. Vítězem turnaje se stal Spartak Horní Slavkov, který dlouhodobě pracuje s mládeží na velmi dobré úrovni. Domácí tým FK Baník Sokolov obsadil páté místo. U všech kategorií přípravek výsledky nejsou nejdůležitějším faktorem, hlavními cíli jsou podchycení talentované mládeže k fotbalu a zlepšování v herních činnostech jednotlivce. Zahájení turnaje a vyhlášení výsledků se zúčastnil místostarosta města Sokolova a senátor PhDr. Pavel Čáslava.

Další turnaj pro kategorii 2001 a ml. bude FK Baník Sokolov organizovat v neděli 25.3.2012 na umělé trávě. "Chtěl bych poděkovat hráčům, rodičům, trenérům, organizátorům turnaje za bezproblémový a příjemný sportovní den," řekl na závěr Mgr. Tomáš Provazník, šéftrenér mládeže FK Baník Sokolov.

Konečné pořadí:

1. Spartak Horní Slavkov
2. FK Baník Most
3. Junior Žatec
4. FC Viktoria Plzeň
5. FK Baník Sokolov
6. FK Tachov
7. Spartak Chodov
8. Schwandorf

Individuální ocenění:

Nejlepším brankářem se stal Tomáš Baránek ze Žatce, nejlepším hráčem Adam Macák z Mostu a nejlepším střelcem Robert Aubrecht z Horního Slavkova.

Fotografie z turnaje si můžete prohlédnout zde.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner