Taková byla zimní příprava

 
Taková byla zimní příprava
 
st 29.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Už v neděli začíná pro A mužstva jarní část druholigového ročníku 2011/2012. Do ní bude Baník vstupovat jako 5. celek tabulky. Pojďme si nyní shrnout zimní přípravu Baníku, výsledky jednotlivých zápasů v kádru.

Zápasy

Během dvou přípravných měsíců baníkovci sehráli celkem osm utkání. Zápasy s Hradcem Králové, slovenskou Petržalkou a juniorkou Plzně byly zrušeny. Baník se také po roční odmlce zúčastnil zimní Tipsport ligy, ve které zanechal dobrý dojem. První duel se ale Baníku příliš nepovedl, se Sezimovým Ústím (nyní FC Táborsko) prohrál těsně 0:1. V následném zápase s Duklou si však chuť spravili a zvítězili 2:1. Další utkání s Viktorií Plzeň skončilo remízou 2:2, ačkoliv baníkovci vedli již 2:0. Své účinkování v turnaji Západočeši zakončili jasnou výhrou nad Vlašimí 4:1. Další přípravné duely sokolovští hráči sehráli na severu Čech s Teplicemi a Ústím nad Labem. S prvoligovým celkem prohráli 1:2, s druholigovým soupeřem se zrodila remíza 1:1. Poté se již baníkovci vydali na soustředění do Břeclavi, v jehož rámci se utkali s béčkem Olomouce (1:1) a třetiligovou Břeclaví (4:1).

Baník tak má z přípravy bilanci 3 vítězství, 3 remízy, 2 porážky a skóre 15:10. Mezi střelce se zapsalo celkem deset hráčů. Nejvíce se dařilo pětici Vaněček, Machek, Besta, Strnad a Krmenčík, kteří se trefili dvakrát. Ostatní skórovali jednou - Čada, Benda, Geňo, Glaser a Dvorník.

Změny v kádru

Během zimní přestávky odešlo na hostování do Mostu trio Bertelman, Kura a Mlika. V týmu nebude působit ani Tomáš Hájovský, jenž se vrátil do Plzně. Hostování nakonec nebylo prodlouženo Martinu Šindelářovi, který se vrátil do mateřského klubu Sigmy Olomouc. Do Domažlic odešel hostovat Pavel Javorský a smlouva nebyla prodloužena s Jaromírem Šilhanem.

Novými tvářemi v Baníku jsou tři ofenzivní hráči. Velkou posilou by měl být Miloslav Strnad, nejlepší střelec II. ligy, který přichází na hostování z Vlašimi. Z Viktorie Plzeň přichází dvojice mladých nadějných fotbalistů Michael Krmenčík a Patrik Hrošovský.

První jarní zápas čeká baníkovce v neděli 4. března od 14:30. Zápas budete moci sledovat na www.onlajny.cz a o průběhu vás budeme informovat také na webu a Facebook stránce Baníku.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner