Zimní turnaj: Dorost Baníku opět neprohrál

po 27.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v – Sedmým kolem pokračoval Zimní turnaj Baníku Sokolov – Royal Cup. V zápasech opět padlo velké množství branek. Svou neporazitelnost si i nadále udrželi dorostenci Baníku Sokolov. O následujícím víkendu již proběhnou zápasy o umístění.

7.kolo:

FK Baník Sokolov U19 – Vintířov 4:1 (1:1)
Branky: 34. Martinec, 64. Radler, 69. Šturm, 79. Sláma – 45. Gašpar

Dorostenci měli v prvním poločase převahu, ale do vedení šli zásluhou Martince až ve 34. minutě. V poslední minutě první poloviny zápasu však Gašpar vyrovnal. Ve druhé půli pak mladí baníkovci přidali tři góly a rozhodli tak o vítězství 4:1 .

Královské Poříčí – Tirschenreuth 3:3 (1:2)
Branky: 26. a 65. Provazník, 88. Rajchrt – 29. a 57. Bauer, 27. Weib

Gólově bohatý zápas začal lépe pro Poříčí, když skóre otevřel Provazník. Německý tým však brzy stav zápasu otočil brankami Bauera a Weiba. Své vedení ve druhém poločase Tirschenreuth ještě zvýšil, když svou druhou branku přidal Bauer. Poříčí však góly Provazníka a Rajchrta stačilo do konce utkání vyrovnat na konečných 3:3.

Chodov – Stará Role 4:3 (2:1)
Branky: 6. Fojtík, 37. Bečvář, 57. Šteg, 82. Kočí – 32. Čižnár, 62. Biebl, 63. Gojkovič

Další zápas ve kterém padlo spoustu branek. Po prvním poločase vedl Chodov 2:1, ve druhé půli zvýšil vedení Šteg. Stará Role se však nevzdala a v rozmezí 62. - 63. minuty góly Biebla a Gojkoviče vyrovnala. O vítězství Chodova nakonec rozhodl Lukáš Kočí v 82. minutě.

Lomnice – Vintířov 1:5 ( 1:1)
Branky: 33. Štěpanovský – 14. Kostroun, 65. Kašpar, 69. Kavur, 76. Šimek, 79. Klemera

V prvním poločase padl na každé straně jeden gól, když se prosadili Štěpanovský a Kostroun. Vyrovnaný stav trval až do 65. minuty, poté však Vintířov během čtvrthodinky nastřílel 4 góly a zvítězil 5:1.