Zimní turnaj: Poříčí rozstřílelo Chodov

út 21.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v – Šestým kolem pokračoval Zimní turnaj Baníku Sokolov Royal Cup. Tentokrát se po delší době odehrály všechny tři zápasy, ve kterých padlo 21 branek. Střelecky se zaskvěl Marek Kratochvíl z Královského Poříčí, jenž se trefil hned čtyřikrát.

6.kolo:

Lomnice – Tirschenreuth 0:2 (0:2)
Branky: 18. Groybulal, 33. Schtems

Lomnice na turnaji poprvé poznala hořkost porážky, kterou účastníkovi 1.A třídy uštědřil německý Tirschenreuth. V 18. minutě otevřel skóre zápasu Groybulal a o 15 minut později zvýšil vedení německého účastníka turnaje Schtems. Do konce zápasu se již skóre neměnilo a tak si Tirschenreuth připsal druhé vítězství v turnaji.

Stará Role – Vintířov 3:4 (3:1)
Branky: 6. Voborský, 10. Stýblo, 30. Drahoš – 50. a 70. Kostroun, 40. Kašpar, 55. Komínek.

Staré Roli nestačil v zápase ani tříbrankový náskok a z vítězství se nakonec radoval Vintířov. Roli se povedl nástup do utkání, když po brankách Voborského a Stýbla vedla již v 10. minutě 2:0. Navíc první půlhodinu uzavřel svou brankou Drahoš a Stará Role zvýšila na 3:0. Pak však již stříleli branky pouze vintířovští. Do konce prvního poločasu snížil Kašpar a ve druhé půli vyrovnali Kostroun a Komínek. V 70. minutě nakonec o vítězství Vintířova rozhodl Filip Kostroun.

Královské Poříčí – Chodov 10:2 (4:1)
Branky: 23., 40., 60. a 75. Kratochvíl, 8. a 82. Krupička, 27. a 61. Správka, 48. a 56. Domin - 39. Kočí, 55. Šteg

Poříčí na turnaji poprvé vyhrálo a to hned velmi výrazně. Základ svému vítězství položilo Poříčí již v prvním poločase, když vedlo 4:1. Ve druhé půli pak pokračoval brankostroj Poříčí, ke kterému celkově nejvíce přispěl Marek Kratochvíl, jenž zaznamenal čtyři góly. V dresu vítězů se dvakrát prosadil i Roman Domin, jenž byl na podzim v kádru druholigového Baníku Sokolov.