V sobotu se uskuteční turnaj ročníku 2003

 
V sobotu se uskuteční turnaj ročníku 2003
 
po 20.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V sobotu 25. února se uskuteční poslední ze série turnajů pořádaných naším klubem. V pořadí třetí turnaj se opět odehraje na palubovce sokolovského Gymnázia. Pojďme se tedy podívat, co nás čeká.

Turnaj je pořádán pro malé fotbalové naděje narozené v roce 2003 a mladší, tedy kategorie U9. Kromě výběru domácího Baníku jsou do turnaje přihlášena mužstva Tachova, Horního Slavkova, Kadaně, Mostu, Žatce, Plzně a německého Schwandorfu. Osm celků se utká každý s každým, přičemž první duel startuje v 9:00. O hodinu později je naplánováno slavnostní zahájení. Vyhlášení výsledků by mělo proběhnout po čtvrté hodině odpoledne. Každý zápas bude trvat 14 minut.

Organizátoři, kterými jsou František Dřížďal, Bc. David Palla a Marek Kratochvíl, vyhlásí také individuální ocenění - nejlepšího hráče, brankáře a střelce.

Důležitá upozornění: Trenéři, hráči, rodiče a další doprovod mohou vstoupit do haly pouze v přezůvkách. Je zakázáno nošení jídla a pití do haly a kouření v areálu školy.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner