Baník pořádal turnaj pro hráče ročníku 2002 a mladší

 
Baník pořádal turnaj pro hráče ročníku 2002 a mladší
 
po 6.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Dne 4.2.2012 se uskutečnil druhý (z celkového počtu tří halových turnajů) halový turnaj FK Baník Sokolov. Zúčastnilo se celkem osm mužstev, která se mezi sebou utkala o turnajové prvenství. To nakonec získali hráči Viktorie Plzeň, domácí fotbalisté obsadili čtvrtou příčku.

Dne 4. 2. 2012 se uskutečnil druhý (z celkového počtu tří halových turnajů) halový turnaj FK Baník Sokolov. Turnaj byl organizován ve sportovní hale Gymnázia pro hráče narozené v roce 2002 a mladší. Turnaje se zúčastnilo osm týmů. Vítězem turnaje se stala FC Viktoria Plzeň. Velmi dobru výkonností se prezentovaly týmy Česko – Německé fotbalové školy a Pilgramsreuthu. Domácí FK Baník Sokolov obsadil čtvrté místo. U všech kategorií přípravek výsledky nejsou nejdůležitějším faktorem, hlavními cíli jsou podchycení talentované mládeže k fotbalu a zlepšování v herních činnostech jednotlivce. Zahájení turnaje a vyhlášení výsledků se opět zúčastnil starosta města Sokolova ing. Zdeněk Berka. Poslední halový turnaj FK Baník Sokolov se uskuteční v sobotu 25. 2. 2012 pro věkovou kategorii 2003 a mladší.

Mgr. Tomáš Provazník, šéftrenér baníkovské mládeže, k turnaji: "Chtěl bych poděkovat hráčům, rodičům, trenérům, organizátorům turnaje za bezproblémový a příjemný sportovní den."

Celkové pořadí

1. místo: FC Viktoria Plzeň

2. místo: Česko-německá fotbalová škola

3. místo: Pilgramsreuth

4. místo: FK Baník Sokolov

5. místo: Kohouti Rokycany

6. místo: FK Tachov

7. místo: Spartak Chodov

8. místo: FK Baník Most

Individuální ocenění

Nejlepší gólman: Pavel Hauzr (Spartak Chodov)

Nejlepší hráč: Kryštof Krátký (FC Viktoria Plzeň)

Nejlepší střelec: Aldin Tac (Pilgramsreuth)

Fotogalerii z turnaje naleznete zde. Poslední turnaj pro kategorii přípravek se uskuteční 25. února opět v hale Gymnázia Sokolov.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner