Baníkovci se chystají na Ústí nad Labem

 
Baníkovci se chystají na Ústí nad Labem
 
pá 3.2., Jan Kašpar

S o k o l o v – Další přípravný zápas, další těžký soupeř. To čeká tým Baníku Sokolov již v zítřejším odpoledni. Tentokrát se svěřencům trenéra Látala postaví podzimní lídr druhé ligy, FK Ústí nad Labem. Co od zápasu očekávat?

Dá se předpokládat, že proti Ústí vyběhne na hřiště v sokolovském dresu nová posila do kabiny, nejlepší letošní střelec druhé ligy Miloslavem Strnadem. Ten na západ Čech přichází na půlroční hostování s možnou opcí na přestup.

Poslední utkání odehrál Baník před týdnem, kdy se potkal s ligovými Teplicemi. Těm baníkovci podlehli 1:2, když soupeř vedl už o dvě branky. Skóre jen opticky upravoval Josef Dvorník. Na straně Baníku však po zápase panovala spokojenost, náš tým totiž poměrně se ctí změřil síly s výborně hrajícími Teplicemi.

A jak je na tom právě tým z Ústí nad Labem? Kádr okolo trenéra Svatopluka Habance se v úvodu přípravy setkal právě také s Teplicemi, kterým však podlehl až překvapivě vysoko 0:8. Ani v dalších přípravných utkáních se ústeckým výsledkově vůbec nedařilo. Postupně prohráli s Varnsdorfem (1:3), Liberecem (2:5), s Jabloncem, také 2:5.

Až v posledním dosavadním utkání Ústí zvítězilo, když porazilo třetiligovou Roudnici nad Labem, a to poměrem 3:1.

V uplynulých dnech mělo Ústí nad Labem na programu soustředění právě v Roudnici. Tam trenéři Army zkoušeli hned tři nové hráče - Matěj Paprčiak, Emil Lukáč a Vratislav Bobor. Ani jeden však kouče Habance nepřesvědčil a tak v Ústí již nepokračují.

Již na začátku roku navíc Ústí nad Labem opustil nejlepší střelec týmu, Zdeněk Volek, který zamířil na testy do Teplic. Na testech byla i další významná postava Ústí, Richard Veverka. Ten zkoušel štěstí v Českých Budějovicích, ovšem neuspěl.

Baník se s Ústím nad podzim utkal doma, a tento krásný a dramatický díky brankám Čady, Bendy a vlastním gólu ústeckého Vaněčka Sokolov vyhrál 3:2.

Ústí tak v přípravě nepodává co do výsledků zápasů zatím valné výkony, navíc obrana, zdá se, často chybuje. Využije toho sokolovský Baník a spraví si chuť po prohře s Teplicemi získáním vítězství? Jak zápas dopadne, se samozřejmě dozvíte na našem webu.

Jen pro úplnost dodáme, že se hraje v sobotu 4.2. od 13 hodin v Mostě.


 
 
Související články - zápas
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner