Halový turnaj přípravek ročníku 2005

 
Halový turnaj přípravek ročníku 2005
 
st 1.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V hale Gymnázia Sokolov se o víkendu uskutečnil turnaj pro malé fotbalisty ročníku 2005 a mladší. V konkurenci šesti celků si nejlépe počínali hráči Tachova, mužstvo Baníku skončilo páté.

Dne 29.1.2012 organizoval FK Baník Sokolov ve sportovní hale Gymnázia halový turnaj přípravek pro hráče narozené v roce 2005 a mladší. Turnaje se zúčastnilo šest týmů (FK Baník Sokolov, FC Viktoria Plzeň, FK Tachov, FK Ostrov, FK Hvězda Cheb, Baník Most). Vítězem turnaje se stali fotbalisté FK Tachov. Výsledky v jednotlivých zápasech nebyly důležité, hlavním cílem je motivování a podchycení talentované mládeže k fotbalu. Zahájení turnaje a vyhlášení výsledků se zúčastnil starosta města Sokolova ing. Zdeněk Berka.

Šéftrenér mládeže Baníku Mgr. Tomáš Provazník k turnaji dodal: "Chtěl bych poděkovat hráčům, rodičům, trenérům a organizátorům turnaje. Další poděkování míří ke sponzorům turnaje, kterými byly Leben, Olivius, Gazzasport, Parkhotel Sokolov."

Umístění v turnaji:

1. FK Tachov
2. FK Hvězda Cheb
3. FC Viktoria Plzeň
4. FK Ostrov
5. FK Baník Sokolov
6. Baník Most


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner