Vyber branku tohoto podzimu!

 
Vyber branku tohoto podzimu!
 
ne 4.12., Jan Kašpar

S o k o l o v - Stejně jako loni, i v letošní sezoně, respektive po skončení podzimní části, máte možnost zvolit tu nejkrásnější branku, kterou baníkovci na svém hřišti vstřelili. Do našeho výběru se dostalo celkem pět střelců a je jen na vás, kdo vyhraje hlasování o nejhezčí gól podzimu 2011! Nominace a samozřejmě videopřehled branek najdete uvnitř článku a na YouTube kanálu Baníku. Hlasovat lze v anketě na webu do 19. prosince. + ČLÁNEK OBSAHUJE VIDEO!

Baník patřil v letošním podzimu k nejlépe střílejícím mužstvům celé 2. ligy, a tak bylo z čeho vybírat.

#1 David Čada

Prvním kandidátem na vítězství v naší anketě je stabilní člen zálohy Baníku, David Čada. Ten se krásným způsobem prosadil v zápase s Ústím nad Labem, kdy po přihrávce od Glasera na vápno obelstil svého strážce, a chytrým lobem vstřelil branku.

#2 David Benda

A v zápase Baník - Ústí nad Labem ještě zůstaneme. V tom se totiž skvěle představil jeden z objevů podzimu, David Benda. Tento mladý odchovanec sokolovského fotbalu se do ankety dostal díky svému sólu přes půl hřiště, kdy si elegantně obhodil jednoho ze soupeřů, a nakonec po kličkách ve vápně vstřelil branku.

#3 Jiří Mlika

V našem výběru samozřejmě nesmí chybět nejlepší střelec Baníku, Jiří Mlika. Ten se zejména předvedl v utkání proti rezervě pražské Sparty. To mu do vápna poslal načechraný centr Hanzlík, a Mlika balon z první napálil přímo pod víko. Tak se tedy zrodila branka, která může aspirovat na vítězství.

#4 Petr Glaser

A o skvěle umístěné střele můžeme mluvit i v případě dalšího kandidáta, Petra Glasera. Ten se blýskl v utkání se Zlínem nádherným pokusem k tyči z přesné hranice vápna. Brankář Kořínek jen sledoval, jak mu balon zapadl do šibenice.

#5 David Vaněček

Baník sehrál doma pohárové utkání s Plzní, a právě z něho jsme vybrali poslední branku do naší ankety. Tu si na své konto připsal David Vaněček, který po dlouhém pasu z půlky hřiště svým typickým způsobem obelstil obránce, a přízemní střelou zaznamenal gól.

To jsou tedy naši kandidáti o nejhezčí branku podzimu. Je však jen a pouze na vás, kdo si nakonec vítězství odnese.

Hlasovat můžete na hlavní straně našeho webu, v anketě vpravo dole! Hlasování potrvá až do 19. prosince.

Abyste mohli zodpovědně vybrat vašeho favorita, nabízíme vám všech pět branek pěkně pohromadě. Dobře se bavte.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner