D přípravka se umístila na 5. místě

út 22.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Také D přípravka se o víkendu zúčastnila halového turnaje. Na Chmel Cupu v Blšanech skončila pátá a výsledkově navázala na B přípravku a vstupní výběr. D přípravka ani jednou neprohrála, ve všech utkáních remizovala.

Zápasy: - Louny 0:0, - Tempo Praha 1:1 (Velát), - Dukla Praha 1:1 (Velát), Chomutov 1:1 (Velát), o 5. místo - Ervěnice 0:0, na pen. 2:1 (Velát, Ferko)

Sestava: Pařízek, Fiala, Šour, Tlamsa, Ferko, Zbořil, Velát

Trenér Velát turnaj okomentoval: "Kluci odehráli velmi kvalitní turnaj. Ve všech odehraných utkáních jsme byli lepší než naši soupeři. V každém utkání jsme to byli my, kdo byl blíže k vítězství. Základem všeho bylo to, že jsme vyhrávali osobní souboje a zodpovědně bránili. Trochu nás mohou mrzet neproměněné šance. V té chvíli bychom mohli pomýšlet na lepší umístění."


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner