C přípravka o víkendu bojovala na severu Čech

út 22.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - O uplynulém víkendu se hráči rozhodně nenudili. V sobotu zamířili na turnaj do severočeského Vilémova, v neděli se pak zúčastnili turnaji v Ústí nad Labem. Ve Vilémově baníkovci prohráli až ve finále, ale v Ústí se jim již tak nedařilo. Obsadili 9. místo.

Turnaj ve Vilémově - 19.2.

Zápasy: - FK Blažim 8:0 (Kalenda 4, Nedbalý 3, Dubnický), - Spořice 4:0 (Kalenda, Goliáš, Friml, Nedbalý), - Kadaň 3:1 (Nedbalý 2, Friml), ČAFC PRaha 3:2 (Nedbalý 2, Kalenda), semifinále - Souš 1:0 (Kalenda), finále Neratovice 1:2 (Nedbalý)

Sestava: Juhás, Friml, Opitz, Dubnický, Goliáš, Kalenda, Nedbalý

Asistent trenéra Tomáš Kalenda byl po turnaji spokojen: "Sehráli jsme vynikající turnaj se spoustou bojovných utkání. S herním výkonem týmu jsem spokojen."

Turnaj v Ústí nad Labem - 20.2.

Zápasy: - Sparta Praha 1:3 (Nedbalý), - Velké Březno 0:1, - Hradec Králové 0:4, - Lvíčata Ústí 1:4 (Karafiát), o 9. místo - Neštěmice 4:0 (Gašpar 2, Nedbalý, Karafiát)

Sestava: Kubík, Dubnický, Karafiát, Nedbalý, Gašpar, Paule, Škrabák

Trenér Kubík krátce okomentoval: "S konečným umístěním na deváté příčce nemůžu být spokojený."


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner