C přípravka jednou druhá, jednou pátá

út 22.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Další dva turnaje má za sebou baníkovská C přípravka. V tom prvním si počínala dobře a odměnou jí bylo druhé místo v Mostě. Na dalším turnaji ve Spořicích trápila mladé baníkovce koncovka, což nakonec stačilo jen na páté místo.

Turnaj v Mostě - 6.2.

Zápasy: - Junior Děčín 1:2 (Kalenda), - Souš 1:0 (Poupě), - Most 1:0 (Peška), - Junior Děčín 1:1 (Kalenda), - Souš 2:0 (Kalenda 2), - Most 0:2

Sestava: Friml, Juhás, Dubnický, Škrabák, Kalenda, Kubík, Karafiát, Poupě, Peška, Paule

Trenér Kubík litoval horší koncovky přípravky: "K celkovému vítězství nám chyběl krůček, problém byl opět v našem neproměnování šancí."

Turnaj ve Spořicích - 13.2.

Zápasy: - Tempo Praha 1:0 (Aubrecht), - Blšany 0:1, - Spořice 0:1, - Boletice 3:0 (Paule, Kalenda, Goliáš), o 5. místo - Spořice 1:1, na pen. 2:1 (Kalenda, Friml)

Sestava: Juhás, Dubnický, Paule, Kalenda, Friml, Škrabák, Goliáš, Bíma, Aubrecht, Kubík, Poupě, Peška

"Rozhodující zápas mezi 4 nejlepší jsme promarnili zahazováním našich vyložených šancí. Hosté z jedné střely rozhodli utkání. Celkově jsme odehráli solidní turnaj," zhodnotil Roman Kubík, trenér C přípravky.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner