Baník pomáhá potřebným

 
Baník pomáhá potřebným
 
po 21.2., Redakce

S o k o l o v - Za finanční pomoci herního portálu superhry.cz a ve spolupráci s FK Baník Sokolov se děti z Dětského domova v Horním Slavkově vypravily o jarních prázdninách na Stříbrnou, aby si zde užily zimních radovánek. Kromě lyžování, bobování navštívily i kulturní akci.

Fotbalový klub Baníku Sokolov se dlouhodobě hlásí k podpoře těm, kteří to skutečně potřebují. Proto Baník zajistil ve spolupráci s herním internetovým portálem www.supehry.cz pobyt dětí v krušnohorském středisku.

Děti odjely na Stříbrnou 4. února a zpět do Horního Slavkova zamířili 7. února. V pátek po příjezdu ihned všichni vyrazili lyžovat, menší děti řádily na bobech. Stejný program následoval i další den, kdy se děti pod dozorem učily lyžovat. A šlo jim to náramně! Jako večerní překvapení pak obdržely krásný dort. Došlo také na hraní her. V neděli dopoledne opět následovalo oblíbené lyžování a odpoledne již přesun na akci „Škoda 4x4“ – živý koncert kapely, skládání kostek – auta o ceny a jiné. Nedělní večer pak zakončila diskotéka.

Vychovatelka paní Kovářová nešetřila na adresu svých svěřenců pochvalnými slovy: "Pobyt na Stříbrné se dětem líbil, byly nadšené z lyžování, naučily se jezdit na pomě, kotvě a zvládly sjezd i z těžkých terénů."

Zúčastněné děti by touto cestou chtěly srdečně poděkovat klubu a CMC Online s.r.o., provozovateli portálu Superhry.cz.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner