Na jedné straně radost, na druhé zklamání

 
Na jedné straně radost, na druhé zklamání
 
ne 31.10., Jan Čech

S o k o l o v – Po pohárovém vítězství nad Spartou přišel propadák v podobě špatného utkání s Varnsdorfem. Po zápase s Mladou Boleslaví se podobného výsledku obávali fanoušci, jenomže nic takového se nekonalo. Baníkovci přejeli Kladno čtyřmi brankami. „Jsem spokojený, i když jsem měl ze zápasu veliké obavy,“ poznamenal kouč Látal.

Sokolovský lodivod Radoslav Látal se obával, zda jeho svěřenci utkání s Kladnem zvládnou. Důvod byl velice prostý. „Hráči měli v nohou velice náročné klání s Mladou Boleslaví, které odmakali na sto procent. Na hřišti nechali spoustu sil,“ vysvětloval kouč Baníku.

Výsledek však byl pro diváky velice příjemný. „Myslím si, že jsme předvedli během soutěže i lepší výkony. Tentokrát bych řekl, že to bylo vybojované. Nicméně kluci odevzdali maximum. Udělali to, co jsem po nich chtěl a pro náš klub vybojovali velice cenné tři body,“ dodal ke svému stručnému hodnocení Radoslav Látal.

Trenér Miroslav Beránek musel se svými hráči poslouchat během utkání pokřik „Kladno patří na dno,“ který zněl ze sokolovských ochozů.

Více než takovéto skandování mu náladu zkazily výkony jeho svěřenců. „Vstřelili jsme dvě branky. To by nás opravňovalo k tomu, abychom si odvezli nějaké body. Bohužel jsme ale čtyři dostali. Dva byli téměř vlastní a další dva po našich velice hrubých chybách,“ povzdechl si trenér, který za svojí kariéru prošel Slavií Praha a nebo reprezentací České republiky.


 
 
Související články - zápas

Reportáž

Ohlasy

Další

Audio

  • Látal
    This div will be replaced
  • Beránek
    This div will be replaced
  • » více audia
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner