A přípravka vstoupila do sezóny výhrou a třemi porážkami

út 31.8., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Nová sezóna se rozeběhla také baníkovským přípravkám. Ta nejstarší, A přípravka, hrála 1. kolo doma. Ze čtyř utkání však vyhrála jen úvodní proti Ostrovu.

Nová sezóna s novými pravidly, menším hřištěm a menším počtem hráčů v poli (5+1) pro baníkovce nezačala příliš dobře. Ze čtyř utkání pouze jednou vyhráli, v úvodních zápase porazili Ostrov 7:1. Ostatních utkání ukázala nedostatky individuálních dovedností jednotlivých hráčů, na kterých se musí dle slov trenérů zapracovat. Fotbalisté Baníku také zaostávali v pohybu, chuti do hry a bojovnosti, a to se do dalších utkání musí změnit. Asistent trenéra Jiří Dlouhý dodal: "Vyzkoušeli jsme si i několik variant rozmístění jednotlivých hráčů na více místech sestavy. Budeme hledat optimální místa. Někomu se dařilo více, někomu méně. Celkově to byl však špatný výkon od většiny hráčů."

Sestava: 1. Škarda - Zubanič, Dlouhý, Dolejší, Majka, Link, Václavík; 2. Fišer - Kaiser, Immer, Kříž, Heniš, Fuchs, Čipka

Zápasy: - Ostrov 7:1, - Ostrov 0:3, - M. Lázně 2:7, - M. Lázně 3:4

Střelci v 1. kole: Link 4, Majka 2, Kříž 2, Dolejší, Dlouhý, Václavík, Immer


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner