Zápas Baník - Sparta B pohledem televizní kamery

pá 27.8., Jan Kašpar

S o k o l o v - Poslední domácí utkání Baníku, který naši hráči sehráli minulý týden proti Spartě B, přinesl mnoho zajímavých situací. Pojďme si je tedy krátce zrekapitulovat a připomenout ve videosestřihu, který připravala televize R1 Vřídlo.

8. minuta - zápas začal svižně, když se po Hanzlíkově přihrávce do vápna trefil Jaromír Šilhan
13. minuta - vedení však našemu týmu nezůstalo dlouho, o pár minut později se totiž šťastně stočeným centrem trefil hostující Adam Jánoš a vyrovnal na 1:1
18. minuta - František Kura měl po rohu na hlavě branku, ale vytáhl se brankář hostí, který jeho pokus tak tak vytáhl
41. minuta - ke konci poločasu kopala roh Sparta, po kterém se prosadil Adam Podaný, a poslal hosty do vedení 1:2
54. minuta - do velké šance se dostal opět Jaromír Šilhan, svoje sólo však zakončil kličkami ve vápně Sparty a následnou sraženou střelou, která mířila mimo tři tyče
84. minuta - Baník se po celý druhý poločas nemohl prosadit, až přišla střela Olega Duchniče, která se naštěstí dostala k Jiřímu Mlikovi a ten zařídil konečnou remízu 2:2.

Shlédněte nyní proto videosestřih, který obsahuje všechny výše uvedené situace.