Baníkovci jsou už po obědě a chystají se na zápas

 
Baníkovci jsou už po obědě a chystají se na zápas
 
pá 27.8., Jan Čech

S o k o l o v – Už dnes večer čeká bankovce další kolo. V Jihlavě se tradičně hraje už v pátek a tak o od 18 hodin vyběhnou na zelený pažit stadionu v Jiráskově ulici, kde se střetnou s mužstvem Vysočiny.

Trenér Stanislav Purkart soupeře rozhodně nepodceňuje. „Vysočina má téměř totožný hráčský kádr měla v jarní části soutěže. Tedy takový tým, kterému se na jaře celkem dařilo,“ uvažuje kouč na úvod a přidává: „Vysočina má na úvod nového ročníku určité výpadky, ale to není pro nás výhoda. Právě naopak.“

Tým z horácké metropole je doma neomylný. Poradil si s nováčky z Varnsdorfu a Znojma. Naopak neuspěl na půdě Dukly a překvapivě i v Sezimovo Ústí.

Co trenér míní o soupeři? Odpověděl celkem jasně. „Myslím si, že udělají maximum aby doma vyhráli. Budou chtít uspět. To ovšem neznamená, že my tam budeme hrát už s tím, že jsme prohráli. Budeme chtít vše domácím co nejvíce znepříjemnit. Naším cílem je uhrát co nejlepší výsledek,“ přidává Stanislav Purkart.

A co je nejlepší výsledek? Stanislav Purkart odpověděl. „Neprohrát.

Do Jihlavy se baníkovci vypravili už dnes ráno. Okolo polodne dorazí na místo určení, kde bude mít tým po rozcvičení oběd. Následně odpočinek a regenerace a večer pak souboj s Vysočinou.

Baníkovci dvakrát doma ztratili. Se Zlínem prohráli a s rezervou Sparty zachraňovali remízu až několik minut před koncem. „Teď potřebujeme přivézt body ze hřiště soupeřů, abychom se opět vrátili do plusových čísel,“ upozorňuje kouč Sokolova.

Program 5. kola: Pátek od 18:00 Jihlava – Sokolov. Sobota od 10:15 Třinec – Znojmo, od 10:15 Sparta B – Zlín, od 16:00 Hlučín – Vlašim, od 16:00 Most – Varnsdorf. Neděle od 10:15 Žižkov – Dukla Praha, od 16:00 Karviná – Kladno, od 17:00 Čáslav – Sez. Ústí.


 
 
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner