Redakce webu Skokanem roku!

čt 26.8., Redakce

S o k o l o v - Na právě proběhlém srazu firmy eSports, která zajišťuje provoz oficiálního webu www.fksokolov.cz, se jako každý roku vyhlašovaly ceny nazvané Zlatý Gregor. Do letošního ročníku poprvé zasáhla také redakce Baníku a hned si odnesla první místo v kategorii Skokan roku.

Letos se sraz konal o víkendu 20. - 22.8. ve Zbyslavci na úpatí Železných hor. Redakce se nemohla zúčasnit, neboť zajišťovala reportáž z druholigového zápasu Baníku s juniorkou Sparty.

Vedení firmy eSports však na redakci Baníku Sokolov nezapomnělo a v kategorii Skokan roku 2010, kde se posuzuje největší zlepšení za poslední rok oproti tomu, jak web fungoval před rokem, jí ocenilo prvním místem! Na druhém místě skončil web hokejové Sparty Praha a bronzovou příčku obsadili opět hokejisté, třinečtí Oceláři.

Redakce baníkovského webu si odnesla i individuální ocenění, když se v kategorii Objev roku, kde se hodnotí redaktorští nováčci ze všech redakcí za uplunulou sezónu, umístil Lukáš Švéda na třetím místě!

Budeme se snažit pokračovat v kvalitě, kterou jsme během roku provozu nastavili a vám fanouškům i nadále přinášet co nejvíce informací o našem klubu!


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner