Výherce poločasové soutěže: Baník bude do šestého místa

 
Výherce poločasové soutěže: Baník bude do šestého místa
 
st 25.8., Tomáš Bouda

S o k o l o v Stejně jako v předešlém utkání, tak i o přestávce zápasu Baník Sokolov – Sparta Praha B, se dostavil k poločasové soutěži pouze jediný vylosovaný divák. Tím byl tentokrát Robert Mašek. Přijít se mu rozhodně vyplatilo. Výherce obdržel spoustu pěkných dárků a také finanční hotovost od firmy Real Wonder s.r.o. . Tu zastupoval jednatel – pan Přemysl Štrébl. Výherci poločasové soutěže jsme položili také několik otázek.

Co říkáte na dnešní zápas se Spartou a jeho první poločas (rozhovor se uskutečnil o poločase zápasu Baník Sokolov – Sparta B)?
Dnešní utkání se mi zdá dost nevyrovnaný, protože Baník se soustředí na to, že by měl vyhrát a nejde mu to. V útočné fázi mu to velice jde, ale v obranné fázi, a dneska i včetně brankáře, to nejde.

Chodíte pravidelně na druholigová utkání Baníku?
Chodím na každý zápas, co Baník přešel do druhé ligy.

Na který zápas nejraději vzpomínáte?
Těch zápasů bylo více…

Naopak kdy jste ze stadionu odcházel nejvíce zklamán?
Takové zápasy samozřejmě také byly…

Máte nějakého oblíbeného hráče?
Určitě David Vaněček! Proč? Je prostě nejlepší. Je útočný, má tah na bránu. Umí kličku, umí vystřelit a je to vlastně tvůrce celé hry Baníku.

Tipnete si umístění Baníku v letošním ročníku?
Určitě budeme do šestého místa.

Jaké jste měl pocity, když jste byl vylosován na poločasovou soutěž?
Měl jsem radost. Myslím, že to bylo vidět. Bude to určitě i na fotkách a doufám, že to bude i v tisku (směje se).

Měl jste obavy ze střelby na otvory v desce?
Nene, těšil jsem se na to.

Nicméně střelba se nekonala, protože jste dorazil jen vy. Nemrzí Vás to?
Přesně tak, mrzí mě to.

Proč si myslíte, že diváci na poločasovou soutěž nepřijdou, i když jsou vylosovaní?
Bojí se. Když se přiznám, tak já jsem také dostal výherní lístek, já vylosován nebyl. Lidi mají strach a stydí se. Nejsou zvyklí na obecenstvo a třeba média… Ale myslím, si, že se bojí úplně zbytečně.

Co říkáte diváckým návštěvám na Baníku?
Jsou ještě dovolený a jsou prázdniny. Já myslím, že po prázdninách se to rapidně zvedne a návštěvy stoupnou minimálně na 1500 diváků.

Jak se Vám líbí ceny za poločasovou soutěž?
Jsou moc pěkné, moc děkuji.

Víte, jak naložíte s finanční hotovostí?
Zřejmě půjdu s rodinou na večeři.

Máte nějaký vzkaz pro fanoušky Baníku?
Ať lidi fandí Baníku a ať ho nezatracují. Jsou dny, kdy to hráčům vychází. Jsou dny, kdy jim to nevychází. Ale Baník určitě bude hrát velice dobře a nakonec skončí do toho šestého místa, což je vlastně i cíl klubu.

Děkujeme za rozhovor
I já děkuji.

Partnerem domácího zápasu Baníku se Spartou B byla firma Real Wonder s.r.o., za kterou cenu vítězi soutěže předával jednatel společnosti pan Přemysl Štrébl. Firma REAL WONDER s.r.o. se zabývá stavební činností, realitní činností, zprostředkováním hypoték, úvěrů, půjček u bankovních i nebankovních institucí,půjčováním peněz z vlastních zdrojů, vyplácením exekucí . Dále nabízí poradenskou a konzultační činnost, zpracování odborných studiíí a posudků. Konkrétně se zabývá pronájmem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb zajišťujících jejich řádný provoz, prováděním staveb, jejich změn a odstraňování staveb. Více na www.realwonder.cz


 
 
Podobné články

Otto Urma: Vybral jsem si Baník, protože hraje na špici druhé ligy

S o k o l o v - Jedním z nových hráčů, kteří budou na jaře oblékat dres s logem Baníku na prsou, je dvacetiletý Otto Urma, univerzál z prvoligového celku FK Teplice. Zatím za náš klub stihl odehrát jedno utkání, na levém obránci absolvoval přípravný duel proti Chomutovu. A předvedl solidní výkon. Přihrál na první gól Vaněčkovi a další střelu namířil do tyče. Po zápase jsme nováčka v kádru A mužstva krátce vyzpovídali...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner