Tomáš Provazník a Tomáš Hájek vystoupí v Radiu Egrensis

 
Tomáš Provazník a Tomáš Hájek vystoupí v Radiu Egrensis
 
út 24.8., Jan Kašpar

S o k o l o v - Již ve čtvrtek 26. 8. od budou hosty Radia Egrensis další zástupci Baníku, tentokráte promluví s moderátorem Janem Pickou šéftrenér mládeže a trenér sportovních tříd Mgr. Tomáš Provazník a vedoucí SCM a trenér ligového C dorostu Tomáš Hájek. Rozhovor začíná v 10 hodin, hovořit se bude na téma fotbalová mládež na Baníku.

Po trenérovi A-mužstava Stanislavovi Purkartovi a sportovním řediteli Vítězslavu Hejretovi, kteří v rádiu promlouvali před zahájením nynější sezony, budou nyní hosty ve studiu Radia Egrensis Tomášové Provazník a Hájek. S moderátorem Honzou Pickou, kterého mohou fanoušci Baníku znát z poločasových soutěží při domácích utkáních, budou hovořit na téma ´Práce s mládeží v FK Baník Sokolov, cíle a plány do budoucna´ - řeč tedy bude například o ligových dorostencích, žákovských týmech, ale třeba i přípravkách.

Rozhovor proběhne ve čtvrtek 26. 8. od 10:00, nenechte si jej tedy na vlnách Radia Egrensis ujít!

Pro přímý poslech rádia jsme pro vás připravili tento odkaz


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner