archiv článkůarchiv aktualit

V září 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12345>>
30.9.Josef Hudec z A dorostu: Jsou zde hodně kvalitní hráčiTomáš BoudaS o k o l o v / V sedmém kole české divize staršího dorostu smetl Baník Sokolov jedenácti góly soupeře z Karlových Varů. Do tohoto zápasu nastoupil Josef Hudec až ve druhém poločase. Mladý hráč se dokázal dostat do několika šancí, z nichž jednu proměnil v gól. Po zápase jsme rychlému a technicky dobře vybavenému fotbalistovi položili několik otázek.
30.9.7. kolo: A přípravka dvakrát remizovalaCHD - SOK 1:1, 7.kolo | Lukáš ŠvédaZápasy proti Chodovu a 1.FC Karlovy Vary měla v 7. kole Krajského přeboru st. přípravek na programu naše A přípravka. Připsala si dvě remízy. Více o druhém zápase se dočtete zde.
30.9.A přípravka na turnaji v Ústí n/Labem neuspělaLukáš ŠvédaNa Memoriálu Z. Opočenského v Ústí nad Labem, který hostil místní klub Ravel Junior obsadili hráči A přípravky nelichotivé 11. místo ze 16 účastníků.
30.9.7. kolo: B přípravka získala bod, C přípravka čtyřiLukáš ŠvédaB přípravka si do tabulky připsala bod za remízu, C přípravka poprvé zaváhala, když remizovala 2:2 s Karlovými Vary.
29.9.Záložník D dorostu Franitišek Zázrivec: Pracujeme všichni bez řečíTomáš BoudaS o k o l o v / V nedělním zápase mezi D dorostem a Toužimí byl František Zázrivec jedním z nejaktivnějších hráčů. Na první dva góly nahrál, pátý dal mladý záložník sám. I díky tomu zvítězil D dorost nad Toužimí vysoko 6:0. Po zápase jsme Františka Zázrivce vyzpovídali:
29.9.Spokojený Stanislav Purkart po utkání v ČáslaviCAS - SOK 0:1, 9.kolo | Roman MacekS o k o l o v - Sokolovský Baník si přivezl další tři body ze hřiště v Čáslavi.
29.9.Víkendová bilance žáků: čtyři zápasy, čtyři porážkyJan KašparVšechny čtyři žákovské týmy Baníku Sokolov odehrály o víkendu své soutěžní zápasy. Ani jednomu z mužstev se ale nezadařilo a ze čtyř venkovních utkání nepřivezly ani bod.
29.9.B dorost vyhrál v Kraslicích 5:0KRE - SOK 0:5, 8.kolo | Tomáš BoudaKraslice / V sedmém kole čekal na sokolovský B dorost tým Kraslic, který okupoval třetí pozici. Trenér Milan Pari se musel obejít bez několika hráčů, šanci tak dostali hráči C i D dorostu. I přes oslabení dokázali hráči dovést zápas do vítězného konce a opět bez obdrženého gólu.
29.9.C dorost přestřílel Karlovy VarySOK - KVA 5:3, 8.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v / V krajském derby mladších dorostů hostil Sokolov rivala z Karlových Varů. Hosté v zápase nedali Baníku nic zadarmo a tak se bojovalo o každý centimetr na hřišti. Nakonec se radoval Sokolov, který přestřílel Vary 5:3. Dvakrát se trefil obránce Robert Iterský a také útočník Jakub Bartoš, jednu branku zaznamenal David Friedl.
28.9.D žáci prohráli v České LípěCLI - SOK 4:1, 8.kolo | Jan KašparD žáci Baníku se v nedělním odpoledni střetli s Arsenalem Česká Lípa. Zápas lépe vyzněl pro domácí, kteří si připsali hladkou výhru 4:1. Jedinou branku Sokolova vstřelil Jiří Samek.
27.9.A dorost vyprovodil Vary jedenácti gólySOK - KVA 11:2, 8.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v / V sedmém kole došlo v divizi dorostu na krajské derby mezi Sokolovem a Karlovými Vary. Před zápasem byl domácí Baník v čele tabulky, naopak Karlovým Varům patřila předposlední pozice. Rozdíl v postavení týmů byl viditelný i na hřišti, kdy Sokolov svého soupeře jednoznačně předčil a zvítězil vysoko 11:2 po poločase 4:1. Čtyři branky a dvě asistence zaznamenal Roman Domin, hattrick si připsal Jakub Vodrážka.
27.9.Juniorka s Kladnem remizovala 2:2SKB - KLB 2:2, 8.kolo | Tomáš Bouda, Jan KašparS o k o l o v - V osmém kole divize hostila juniorka kladenskou rezervu. Hosté byli ze začátku aktivnější. Z jejich převahy vyústil gól, který vstřelil Jan Čurda. Po inkasovaném gólu se začal Sokolov víc tlačit do útoku a dočkal se i vyrovnání. Na přímý kop Vašaty si nejlépe naběhl Miloslav Čertík a vyrovnal. V závěru měl Baník i další náznaky šancí. Nejzajímavější byla pumelice Vašaty z 35 metrů, která jen těsně minula bránu hostí. Ve druhém poločase nejprve kladenský Josef Procházka poslal hosty do vedení. Vzápětí však v 84. minutě Jakub Ferko vyrovnal. Do konce zápasu se už skóre nezměnilo.
27.9.Áčko si veze z Čáslavi tři bodyCAS - SOK 0:1, 9.kolo | Jan Kašpar, Lukáš ŠvédaČ á s l a v - Hráči Baníku Sokolov mají za sebou druholigový zápas 9. kola proti Čáslavi. První poločas přinesl vyrovanou a bojovnou hru, v níž si největší šanci připsal Podrazký, který ve 35. minutě svou střelou nemálo prověřil brankáře domácích Valeše. Úvod druhé půle ale našim barvám vyšel na výtečnou - jedinou branku utkání vsítil ve 49. minutě hlavou Bohumil Nádeníček. Čáslav se poté sice prezentovala zvýšenou aktivitou, na vyrovnání jí to však nestačilo a Baník si tak na zápas Čech odváží cenné tři body.
26.9.Pozvánka: Baník jede do ČáslaviCAS - SOK 0:1, 9.kolo | Tomáš BoudaČáslav - Tuto neděli od 16.30 hodin nastoupí sokolovští fotbalisté na hřišti Zenitu Čáslav k devátému kolu druhé fotbalové ligy. Že Baník nečeká nic lehkého je více než zřejmé. Svěřenci internacionála Přemysla Bičovského doma ztrácejí body jen zřídka. V minulé sezoně si Čáslav udržela domácí neporazitelnost. Tu ukončil v letošním ročníku až nováček druhé ligy z Vlašimi, který u středočechů urval vítězství 1:0.
26.9.Juniorka přivítá rezervu KladnaSKB - KLB 2:2, 8.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v - Ve stejný den a ve stejném čase jako A-tým nastoupí ke svému utkání juniorka Baníku, kterou čeká Kladno B. Půjde nejen o souboj dvou rezerv, ale také o zápas sousedů v tabulce s téměř stejným ziskem bodů i skoro stejným skórem.
26.9.D dorost vysoko porazil ToužimSOK - TOZ 6:0, 8.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v / V sedmé kole krajského přeboru nastoupil D dorost doma proti Toužimi. Hosté sice byli v tabulce na jedenáctém místě, výsledky však neměli vůbec špatné a například s baníkovským B dorostem prohrála Toužim pouze 0:2. Na sokolovské umělce se tak čekal vyrovnaný zápas. Vše nakonec dopadlo úplně jinak. D dorost v utkání dominoval a po pěkném výkonu s přehledem zvítězil 6:0, po poločase 2:0.
25.9.Pozvánka na derby dorostů: FK Baník Sokolov - 1. FC Karlovy VarySOK - KVA 11:2, 8.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v - V neděli budou mít věkově nejstarší baníkovské týmy napilno. Od 16.30 hraje A-tým Sokolova v Čáslavi, ve stejném čase nastoupí doma juniorka proti rezervě Kladna. Nedělní ráno a dopoledne pak bude ve znamení dorostů. A dorostenci Sokolova od 10 hodin hostí 1. FC Karlovy Vary, C dorost se od 12.15 hodin utká s mladším dorostem stejného klubu.
25.9.D žáci se utkali s A přípravkouSOK - SOK 8:1, 0.kolo | Jan KašparVe středu 24. září se proti sobě utkali Mladší D žáci proti Starší A přípravce Baníku Sokolov. Hlavní utkání skončilo hladkým vítězstvím žáků 8:1. Poté se odehrály další dva mini-zápasy, které oba skončily rovněž vítězstvím D žáků. V utkáních se prostřídaly téměř kompletní sestavy obou týmů.
24.9.Luboš Matějíček: Týmu věřím !Tomáš BoudaV nedělním dopoledním utkání mezi B dorostem a Karlovými Vary nastoupil Luboš Matějíček prakticky proti svým. V utkání to bylo také poznat. Celý zápas se záložník sokolovského dorostu zdravě hecoval s gólmanem Karlových Varů. Na hřišti si však nic nedarovali, Luboš jednou hostujícího brankáře překonal. Gólman byl naopak několikrát proti střelám šestnáctiletého hráče úspěšný. Z utkání odcházel jako vítěz Baník, proto musel být Luboš spokojen. Ač sám Matějíček spadá věkově (ročník 1993) do nižší kategorie, je oporou B dorostu a dokonce nastupuje za divizní A dorost. Po zápase jsme hráče vyzpovídali. Na položené otázky odpovídal Luboš ochotně, bez jakékoli nervozity a zcela zřetelně…
24.9.Vstupní výběr vyhrál i svůj druhý zápasSOK - OSV 2:1, 0.kolo | Lukáš ŠvédaNejmladší hráči sokolovského Baníku mají za sebou druhé přátelské utkání. V něm si opět poradili s hráči Ostrova a mohou tak oslavovat druhé vítězství ze dvou odehraných zápasů.