archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
31.10.V hornickém derby Sokolov porazil Karvinou 2:0SOK - KAR 2:0, 14.kolo | Jan Kašpar, Tomáš BoudaS o k o l o v - K dnešnímu utkání do Sokolova přicestovala Karviná. Začátek zápasu se nesl v duchu nepřesností a žádnou větší šanci si ani jeden z týmů nepřipravil. Až ve 14. minutě se ve vápně dostal ke střele domácí Nádeníček, z nadějné pozice však mířil vedle a ani Dejmek nedokázal umístit balon do sítě. Karviná zahrozila ve 25. minutě, kdy se do šance dostával Mišinský. Zacharda v brance Sokolova byl ale pozorný. Ve 41. minutě se sokolovský stadion již radoval. Na roh Podrazkého si naskočil David Čada a hlavou skóroval - 1:0. Ve druhém poločase se dlouho větší příležitost neurodila. V 60. minutě mohl zvýšit Dejmek a vzápětí Podrazký, gól ale nepadl. Až v samém závěru Miroslav Podrazký centroval po rozehraném rohu a míč doplachtil až za záda Kafky - 2:0. Přinášíme vám také fotogalerii ze zápasu.
31.10.Pozvánka: Juniorka přivítá nováčka z VilémovaSKB - VIL 2:3, 13.kolo | Lukáš ŠvédaVe 13. kole Divize B změří své síly baníkovská juniorka s nováčkem této soutěž Vilémovem. Tým ze severu Čech má stejný bodový zisk jako Baníkovci, a tak se dá očekávat vyrovnaný souboj o důležité body, neboť oba týmy dělí od sestupových příček pouhý jeden bod.
29.10.Karviná a Vilémov. Víme co na ně, hlásí trenéřiZIZ - SOK 3:1, 13.kolo | Petr GonoS o k o l o v - Do konce podzimní části zbývá odehrát posledních pár utkání. Baníkovský A-tým přivítá v sobotu od 10:15 hodin devátý celek tabulky Karvinou. V neděli se pak na stadionu představí Vilémov v souboji s juniorkou.
29.10.B dorost porazil druhý Chodov 5:1CHD - SOK 1:5, 2.kolo | Tomáš BoudaChodov - Ve sváteční den sokolovští B dorostenci nezaháleli a čekal je klíčový souboj na hřišti druhého Chodova. Baník ani v tomto utkání nezaváhal a zvítězil 1:5, když se o branky postarali nejlepší střelci týmu - Matějíček, Koutecký, Škarda a Panajotov. Sokolov je tak i po dvanáctém kole bez ztráty bodu a vypracoval si již nadějný náskok.
29.10.A i C dorostenci vyhráli a shodně vedou diviziACL - SOK 2:5, 11.kolo | Tomáš BoudaČeská Lípa - Odložené zápasy desátého kola divize mladšího a staršího dorostu odehrál Baník Sokolov na hřišti České Lípy. Starší dorostenci si připsali další vítězství (2:5)po brankách Kouby (2), Nerada, Vodrážky a Neuderta. Výhrou si A dorost pojistil vedení v divizi. Na první místo se dostali také C dorosteci, kteří v České Lípě zvítězili 2:3. Dvakrát skóroval obránce Kopecký a jednou se trefil také Kobera. Více o utkání C dorostu zde.
29.10.Pozvánka: Baník přivítá KarvinouSOK - KAR 2:0, 14.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v - Předposlední domácí mistrovské utkání v roce 2009 čeká na druholigové fotbalisty Baníku tuto sobotu. Sokolov v 10.15 hodin přivítá MFK OKD Karviná. Ačkoliv oba týmy od sebe dělí vzdálenost celé republiky, půjde přesto o derby – hornické. K vidění by měl být dobrý fotbal a v dresu soupeře by měla nastoupit i jedna z největších hvězd druhé ligy Radek Slončík.

28.10.Ani jeden z žákovských týmů o víkendu nevyhrálJan KašparO uplynulém podzimním víkendu sehrály žákovské týmy Baníku další mistrovská utkání. Ani jednomu ze čtyř celků se nepodařilo vyhrát, jediný bod si připsali D žáci v Ústí nad Labem.
28.10.Jaroslav Nerad: Prvnímu místu jsme teď určitě o něco blížSOK - KLA 2:0, 12.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v - A dorostu se v této sezoně zatím daří. V divizi za deset kol mužstvo neztratilo ještě ani bod a nastřílelo 57 branek. O téměř polovinu gólů se postaralo útočné duo Kouba (15 branek)- Nerad(12 branek). Právě Jaroslav Nerad rozhodl šlágr posledního kola s Kladnem, když vstřelil obě branky domácích. Po zápase jsme Jardovi položili několik otázek.
27.10.A přípravka si poradila s německým SelbemSOK - SEL 3:1, 0.kolo | Lukáš ŠvédaV sobotu 24.10. měla naše A přípravka na programu přátelský zápas proti týmu z Německa. Fotbalisté Baníku utkání zvládli a zvítězili 3:1.
26.10.Petr Knakal už je po operaciLukáš ŠvédaP r a h a, S o k o l o v - Běžela 40. minuta zápasu Viktoria Žižkov - Baník Sokolov, když po souboji s Richardem Kalodem zůstal v bolesti na zemi ležet baníkovský stoper Petr Knakal. Následoval okamžitý převoz do nemocnice a operace.
26.10.C dorost v souboji o čelo tabulky vyhrálSOK - KLA 3:1, 12.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v - V nedělním utkání divize dorostu hostil Sokolov velmi silné a nebezpečné Kladno, které bylo v tabulce před Sokolovem. Hosté své kvality rozhodně potvrdili a prezentovali se kvalitním výkonem. Ani to však nestačilo na sokolovský Baník, který zvítězil 3:1 a posunul se na druhou pozici za Viktorii Žižkov. Baník má však ještě k dobru zápas v České Lípě. Góly v utkání s Kladnem dávali Jakub Bartoš, který se trefil dvakrát a střídající Michal Kobera.
26.10.D dorost doma prohrálSOK - HSL 1:2, 12.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v - Série výher D dorostu skončila tuto sobotu. Dle papírových předpokladů měl být Baník favoritem, ale nakonec vše dopadlo jinak. Horní Slavkov si po bojovném výkonu odvezl všechny tři body. Domácí si několikrát vylámali zuby na hostujícím brankáři. Jediným střelcem v dresu Sokolova byl Františel Zázrivec, který skóroval ze značky pokutového kopu. V zápase Baník jednu penaltu také neproměnil.
26.10.B dorost vyhrál v Kynžvartě 0:5LKY - SOK 0:5, 12.kolo | Tomáš BoudaLázně Kynžvart - Sokolovský B dorost i v jedenáctém zápase po sobě zvítězil. Tentokrát vyhrál na hřišti předposledního celku Lázně Kynžvart. Hosté se nemohli dlouho prosadit a po poločase byl stav pouze 0:1. Ve druhém poločase pak Baník přidal ještě čtyři góly. Dvakrát se trefil Matějíček, jednu branku přidal Jurik, Lukeš a Škarda. Sokolov tak je i nadále v čele krajského přeboru dorostu a ve středu 28.10. jej čeká klíčový souboj v Chodově.
25.10.Baník poprvé venku prohrál - 1:3 na ŽižkověZIZ - SOK 3:1, 13.kolo | Lukáš ŠvédaP r a h a - Baník začal na hřišti Viktorie velmi dobře. Brankový účet zápasu otevřel již ve 13.minutě Tomáš Pilař, který zkušeně poslal Baník do vedení - 1:0! To ovšem netrvalo příliš dlouho, v 18. minutě také pěknou střelou vyrovnal Vaculík. Ve 22. minutě obdržel zřejmě za úder loktem do obličeje protihráče červenou kartu Oleg Duchnič! Aby toho nebylo málo, krátce před koncem poločasu se po souboji s Kalodem velmi nepříjemně zranil kapitán týmu Knakal a musel být z hrací plochy odvezen v sanitce. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a odměnou jim byla druhá branka, kterou v 54. minutě vstřelil Novotný. O deset minut později přidal třetí branku střídající Kočí. Viktorie Žižkov tak porazila Baník 3:1.
25.10.A dorost to zvládl a porazil Kladno!SOK - KLA 2:0, 12.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v - Šlágr kola byl na pořadu dne tuto neděli, když v divizi dorostu přivítal druhý tým tabulky Sokolov první Kladno. Domácí byli před zápasem na druhé příčce vzhledem k tomu, že minulé kolo nehráli vinou nepříznivého počasí. Výhrou se mohl A dorost posunout na první pozici v tabulce. To se nakonec podařilo. Sokolov zvítězil 2:0, když oba góly vstřelil v prvním poločase. Dvakrát se trefil útočník Jaroslav Nerad.
24.10.Juniorka v Chomutově nebyla horším týmem, přesto prohrála 2:1CHO - SKB 2:1, 12.kolo | Tomáš BoudaCh o m u t o v - Ve dvanáctém kole čekalo sokolovskou juniorku těžké utkání na půdě velmi silného Chomutova. Před zápasem byli domácí na páté pozici, Baníku naopak patřila až třináctá příčka. Roli favorita Chomutov příliš nepotvrdil. Zvítězil sice 2:1, ale rozhodně nebyl lepším týmem. Utkání také z velké části ovlivnili rozhodčí.
23.10.Pozvánka: juniorku čeká zápas na půdě silného ChomutovaCHO - SKB 2:1, 12.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v - Baníku se v divizi nedaří. Již sedm zápasů nedokázala juniorka zvítězit a lehké to nebude mít ani ve 12. kole, které odehraje na hřišti Chomutova. Střetnou se soupeři z opačných pólů tabulky, baníkovci však rozhodně nebudou chtít dát svou kůži lacino.
23.10.V divizi dorostu dojde na lámání chleba!SOK - KLA 2:0, 12.kolo | Tomáš BoudaS o k o l o v - Velice důležité utkání čeká A dorost v nedělním dopoledni. Svěřenci Tomáše Hájka se od 10 hodin utkají s Kladnem. Na umělce tak proběhne zápas, který bude možná klíčový pro vývoj celé divize dorostu. Utká se první s druhým... Na souboj kvalitních dorosteneckých celků jste srdečně zváni.
23.10.Pozvánka: Baník zajíždí pod žižkovský vysílačZIZ - SOK 3:1, 13.kolo | Jan KašparS o k o l o v/P r a h a - Již tuto neděli čeká hráče sokolovského Baníku další druholigový zápas. Tentokráte zajíždí na půdu exligové Viktorie Žižkov. Sokolovu se v této sezoně na hřištích soupeře daří, naopak Žižkov na svém hřišti rozdává body více, než by bylo zdrávo. Pojďme si tedy zhodnotit, jaké mají svěřenci trenéra Purkarta pod žižkovským vysílačem šance na bodový zisk.
22.10.Z prohry ve druhém kole poháru se musíme poučit, ví Stanislav PurkartZIZ - SOK 3:1, 13.kolo | Petr GonoS o k o l o v - Baník se podruhé na podzim představí na Žižkově. „Prohra v poháru nám může paradoxně pomoct, musíme se ale vyvarovat chyb z prvního zápasu,“ říká trenér Stanislav Purkart.