banner Tipsystems

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.Tisková konferenceVe středu 2.3. se od 15 hodin uskuteční na Baníku tisková konference pro média k začátku 2. fotbalové ligy. Přítomni budou sportovní ředitel klubu V. Hejret, hlavní trenér A mužstva R. Látal, asistent trenéra J. Neček a vybraný hráč A mužstva. Z tiskové konference vám nabídneme ty nejdůležitější informace v souhrnném článku.
28.2.Do Varů také JankovskýV Karlových Varech, účastníkovi ČFL, bude na jaře působit i záložník Lukáš Jankovský. Rozšíří tak baníkovskou kolonii na tři hráče.
25.2.Změna výkopuPo dohodě obou mužstev se v Mostě začíná v původním čase 11 hodin. Hraje se na hlavním stadioně v Mostě.
22.2.Kaplan s Bereczkým do VarůObránce Daniel Kaplan a záložník Tomáš Bereczký stráví jarní část sezóny na hostování v třetiligových Karlových Varech. Hostování platí do 30. 6.
21.2.Výjezd do Sezimova ÚstíPokud chcete vidět baníkovci v prvním utkání jara, tak pro vás máme dobrou zprávu. Fanoušci Baníku pořádají výjezd na zápas do Sezimova Ústí, který se hraje v sobotu 5.3. Cena zájezdu je 250 Kč a hlásit se můžete na tel. čísle 722 713 050 nejlépe ve večerních hodinách.
19.2.Víkendové výsledky mládežeB dorost - Vintířov 0:3 (0:1), A žáci vyhráli turnaj v Sokolově
11.2.Změna ve vedení BaníkuK 10. 2. ukončil z rodinných důvodů svou činnost ve vedení klubu marketingový manažer Roman Macek. Tímto mu za jeho práci pro klub děkujeme.
9.2.Aktualizace zápasůV rozpise přípravných zápasů A mužstva došlo k aktualizaci zbývajících přípravných zápasů.
4.2.Také Chupač bude hostovatNa Baníku bude v jarní části sezóny hostovat také žilinský obránce Juraj Chupač (ročník 1988, 195 cm, 82 kg), který si připsal také jeden start za slovenskou U21. K jeho působení v Sokolově chybí doladit poslední formality.
3.2.Dřížďal na půl roku baníkovcemBaníku se podařilo dotáhnout do úspěšného konce půlroční hostování Franty Dřížďala z prvoligového Brna. Stane se tak po Vladimírovi Daridovi druhou jarní posilou druholigového áčka.
 
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner