banner Tipsystems

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.1.Jablonský a Šindelář na testuZ důvodu dlouhodobějšího zranění středního obránce Františka Kury trenér A-týmu Radoslav Látal v přípravě uvítá na zkoušce dva hráče na tento post. Jedná se o Martina Šindeláře (20 let) z SK Sigma Olomouc, který na podzim hrál v tamní juniorce. A pak Davida Jablonského (19 let), který před lety odešel ze Sokolova do Teplic, kde je členem širšího kádru. David na podzim hostoval v Čáslavi, nyní zkusí štěstí v Baníku.
21.1.Darida je již v Baníku!Plzeňský záložník Vladimír Darida (20 let, 171 cm) posílil pro jarní část A-tým Baníku Sokolov. Z Viktorie Plzeň bude v našem klubu hostovat do konce sezony.
20.1.V přípravě je Slovák ChupáčDnes a zítra absolvuje přípravu s naším druholigovým týmem slovenský fotbalista Juraj Chupáč. Jedná se o třiadvacetiletého středního obránce MŠK Žilina. O jeho působení se rozhodne příští týden.
18.1.Přípravné zápasy dorostuDo sekce Mládež byly doplněny rozpisy přípravných zápasů všech dorosteneckých týmů.
18.1.S Baníkem trénuje DřížďalK druholigovému týmu Baníku se dnes připojí obránce František Dřížďal, který absolvuje i středeční utkání s Viktorií Plzeň. O jeho působení se pak rozhodne v nejbližších dnech. František začínal s vrcholovým fotbalem právě u nás, v Sokolově, poté jeho kroky směřovaly do pražské Slavie, se kterou má titul, a následně do Brna.
17.1.Přátelské zápasy žákůDo sekce Mládež byly doplněny rozpisy přátelských zápasů všech žákovských týmů.
16.1.Turnaj žáků ve fotogaleriiNa web jsme umístili fotogalerii ze včerejšího turnaje žáků ročníku 1996, který se uskutečnil za podpory firmy Witte Automotive.
15.1.A žáci druzí!Na dnešním žákovském turnaji se baníkovští A žáci umístili na 2. místě. Turnaj ročníku 1996 vyhrál tým z Teplic. Další sokolovský tým, B žáci, skončil na 6. místě.
9.1.Baník na FacebookuMáte profil na sociální síti Facebook a chcete mít denně čerstvé informace o Baníku? Pak neváhejte a přidejte se do baníkovské skupiny (facebook.com/fksokolov). Už je vás na Facebooku téměř 500, tak neváhejte a dále rozšiřujte počty!
4.1.Zajímavé přesuny hráčůNěkteří bývalí hráči Baníku přes zimu mění dres: mladoboleslavský Petr Mach přestoupil do Č. Budějovic, útočník Martin Jirouš ze Sparty má hostovat v Dukle Praha. Angažmá si hledají František Dřížďal (naposledy Brno) a Petr Knakal.
 
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner