banner Tipsystems

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.7.Tisková konferenceV úterý 29.7. od 11:00 bude probíhat tradiční předsezónní tisková konference SFC Opava. Nejdůležitější informace z klubu můžete online sledovat zde.
29.7.Odpovědi Daniela ŠmejkalaV uplynulých dnech jste měli možnost pokládat otázky hlavnímu trenérovi A mužstva Danielu Šmejkalovi. Jeho odpovědi naleznete v sekci Ptejte se a na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/fksokolov.
29.7.Přehled změn v kádru A týmuKompletní přehled o tom, kteří fotbalisté Baník opustili a kteří se naopak stali jeho členy, naleznete na tomto odkazu.
29.7.Uzavření mostu u Brány borcůTéměř po celou podzimní část sezóny bude zcela uzavřen most přes Lobezský potok u Brány borců. Tímto prosíme fanoušky, aby rekonstrukci mostu respektovali a pro příchod do sportovního areálu využili přístupové komunikace od koupaliště, případně býv. heliportu a zimního stadionu (mapka ke stažení zde). Děkujeme za pochopení.
28.7.Plán ploch: 28.7. - 3.8.Kompletní rozpis ploch pro tento týden, včetně tréninků, naleznete ve formátu .xls (MS Excel) ZDE.
26.7.Pohár FAČRV sobotu sehraje Sokolov první kolo poháru FAČR na půdě Karlových Varů. Online přenos od 10:30 sledujte zde.
25.7.Další posilou je OuedraogoBaníkovci získali do své záložní řady posilu z prvoligové Dukly Praha. Na půlroční hostování zamířil na západ Čech 23letý ofenzivní záložník Ismael Ouedraogo, který je zároveň reprezentantem Burkiny Faso. Do kádru A mužstva se naopak nevešel Aleš Ivasko, jenž si hledá nové angažmá.
25.7.Přípravné zápasy mládežeU19 - Nové Sedlo (muži) 5:1 (3:0; 2x Olah, Krlička, Koubek, Pěček)
U19 - Most 1:3 (0:2; Starsiak)
K. Vary - U17 2:10 (1:4)
22.7.Benda a Kravar zůstávajíDavid Benda s Matějem Kravarem dnes podepsali s naším klubem profesionální smlouvy a zůstávají v kádru A mužstva. Naopak Petr Došlý se do kádru neprosadil a vrací se zpět do svého mateřského oddílu.
21.7.Permanentky pro novou sezónuPermanentní vstupenky na ročník 2014/2015 budou v prodeji od úterý 22.7. Zakoupit si je můžete buď v trafice pana Korela (OD Ural), anebo v sekretariátu klubu. Cena zůstává nezměněna - 450 Kč. Zároveň jsme pro Vás ve spolupráci s HC Baník Sokolov přichystali novinku v podobě jednotné permanentní vstupenky na sokolovský fotbal i hokej v hodnotě 900 Kč. Doufáme, že nás v nadcházející sezóně budete pravidelně podporovat. Začínáme v sobotu 2.8. doma proti Táborsku.
21.7.Plán ploch: 21.7. - 27.7.Kompletní rozpis ploch pro tento týden, včetně tréninků, naleznete ve formátu .xls (MS Excel) ZDE.
20.7.Přípravné zápasy mládežeFürth - U19 3:1 (2:0, Mestl)
Plzeň - U19 4:0 (1:0)
U19 - Norwich City 2:3 (0:3; Vican, Čuchran)
U19 - Zaglebie 0:3 (0:2)
U17 - Chodov (muži) 1:2 (1:1)
Aš (muži) - U16 2:2 (0:1; Čtrnáct, Horváth)
U16 - Plzeň 1:3 (1:1, Motl)
20.7.V poháru narazíme na K. VaryCestu letošním ročníkem Poháru České pošty začneme v 1. kole, ve kterém budou naším soupeřem hráči Karlových Varů. Ti v předkole porazili Žatec na jeho hřišti 3:2. Hraje se v sobotu 26. července od 10:30 na hřišti soupeře.
19.7.Ptejte se Daniela ŠmejkalaPřipravili jsme pro vás možnost zeptat se nového hlavního trenéra A mužstva Daniela Šmejkala v podstatě na vše, co vás zajímá. Zajímá vás aktuální dění v áčku nebo snad chcete znát odpovědi na otázky týkající se hráčské kariéry trenéra Šmejkala? Stačí použít tento odkaz (sekce Fanoušci - Ptejte se) a otázku zde položit.
19.7.Na hostování přichází ČervenkaPo sobotním utkání s Kolínem bylo rozhodnuto o působení jednadvacetiletého odchovance Slavie Praha Marka Červenky. Mladý útočník, jenž nastupoval také za Vlašim a Žižkov, přichází na půlroční hostování. V úterý pak proběhne zúžení kádru A-týmu. O změnách Vás budeme informovat.
17.7.Permanentky pro novou sezónuPermanentní vstupenky na ročník 2014/2015 budou v prodeji od úterý 22.7. Zakoupit si je můžete buď v trafice pana Korela (OD Ural), anebo v sekretariátu klubu. Cena zůstává nezměněna - 450 Kč. Zároveň jsme pro Vás ve spolupráci s HC Baník Sokolov přichystali novinku v podobě jednotné permanentní vstupenky na sokolovský fotbal i hokej v hodnotě 900 Kč. Doufáme, že nás v nadcházející sezóně budete pravidelně podporovat. Začínáme v sobotu 2.8. doma proti Táborsku.
17.7.Belaň přichází na hostováníBrankář Jaroslav Belaň (dříve Most, Č. Budějovice, Bohemians) uspěl na testech a do Baníku přichází na hostování. Jeho délka je otázkou jednání mezi naším a mateřským klubem 33letého slovenského gólmana.
17.7.Jiří Mlika na testech neuspělÚtočník, který již v Baníku šest sezón působil a naposledy hrál v nižších rakouských soutěžích, si místo v kádru A mužstva nevybojoval a v nadcházející sezóně FNL tak v Sokolově působit nebude.
16.7.S Kolínem v KrčiPoslední přípravný zápas před začátkem soutěžního ročníku (1. kolo Poháru České pošty v sobotu 26.7.) odehrajeme proti nováčkovi FNL z Kolína tuto sobotu od 11:15 v pražské Krči.
16.7.Testujeme brankáře BelaněA mužstvo se v současné době nachází na soustředění ve Františkových Lázních, kde se k týmu připojil 33letý brankář Jaroslav Belaň, jenž naposledy nastupoval v Baníku Most. V našem týmu je na zkoušce.
15.7.Plán ploch: 14.7. - 20.7.Kompletní rozpis ploch pro tento týden, včetně tréninků, naleznete ve formátu .xls (MS Excel) ZDE.
15.7.Do sezóny 14/15 bez L. KrbečkaKe 14.7. ukončil klub spolupráci s brankářem Lukášem Krbečkem, který následně přestoupil do Příbrami. Vedení FK Baník Sokolov intenzivně hledá náhradu na uvolněný post gólmana.
13.7.Baník porazil Rudolstadt 3:0V dnešním přípravném zápase Baník porazil německý Rudolstadt poměrem 3:0, kdy se za náš tým jednou trefil Petr Došlý a dvakrát Jiří Mlika.
11.7.Chystáme informační SMSVzhledem k blížícímu se novému fotbalovému ročníku chystáme pro fanoušky našeho klubu novou službu! Bude se jednat o informační sms s výsledky A mužstva, pozvánkami na domácí druholigové zápasy a poskytování dalších důležitých informací o dění v klubu. Bližší detaily přineseme v následujících týdnech. Zájemci se už nyní mohou hlásit Tomáši Hájkovi na jeho emailu: tomas.hajek@fksokolov.cz
10.7.Nové smlouvyV uplynulých dnech se s klubem na nových smlouvách domluvili oba J. Dvořákové, Z. Vondráček, F. Dřížďal, V. Machek, D. Vaněček, L. Hrubý, S. Hofmann, L. Krbeček a J. Blažek. Hráči V. Vrtělka, D. Čada a D. Kobylík mají ještě platné smlouvy. S ostatními hráči v současné době probíhají jednání.
7.7.Online: Baník - AuePřípravné střetnutí s německým FC Erzgebirge Aue můžete sledovat také prostřednictvím tradičního textového online přenose na stránkách www.onlajny.com.
5.7.Baník se utká s Aue!Přátelské utkání s atraktivním soupeřem FC Erzgebirge Aue, který hraje druhou německou Bundesligu, čeká baníkovce. Zápas se odehraje v úterý 8.7. od 16:30 na hlavním hřišti Baníku v Sokolově.
4.7.Uzavření mostu u Brány borcůOd pondělí 7. července do konce listopadu bude zcela uzavřen most přes Lobezský potok u Brány borců. Tímto prosíme fanoušky, aby rekonstrukci mostu respektovali a pro příchod do sportovního areálu využili přístupové komunikace od koupaliště, případně býv. heliportu a zimního stadionu (mapka ke stažení zde). Děkujeme za pochopení.
2.7.Změna výkopu příp. zápasuSobotní zápas proti Senco Doubravka odehrajeme již od 17 hodin. Původně stanovený čas výkopu byl v šest hodin.
2.7.Novinky v A mužstvuDnes se do letní připravy zapojil útočník Jiří Mlika. Jistotu působení v Baníku i v nadcházejícím ročníku FNL má střední obránce Stanislav Hofmann, jemuž bylo prodlouženo hostování.
 
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner