banner Tipsystems

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.7.Nalezená peněženkaPři utkání se Zlínem se našla peněženka s údaji na jméno Petr Thürr. Dotyčný se o ní může přihlásit u sekretáře klubu Davida Pally, tel. 724 431 071.
20.7.Postup v poháruPo výhře v 1.kole Poháru České pošty narazí baníkovci ve 2.kole této soutěže na Karlovy Vary. Zápas se odehraje ve středu 21. srpna od 17 hodin na hřišti soupeře.
19.7.Vrtělka i Kobylík do BaníkuVít Vrtělka a David Kobylík se stali kmenovými hráči Baníku. V přestup bylo proměněno i hostování Rostislava Šamánka a naším hráčem by se měl stát i Luboš Hruška, u kterého v současné době probíhá registrace na FAČR. Na roční hostování přichází obránce Stanislav Hofmann i brankář Lukáš Krbeček. Do A mužstva se pro podzimní část probojoval i odchovanec Tomáš Šturm.
19.7.Soupiska A týmuByla aktualizována soupiska A týmu včetně nových profilových fotografií
15.7.Výjezd do ChebuFanklub pořádá výjezd na pohárové utkání v Chebu, které se odehraje v sobotu 20.7. od 17 hodin. Sraz je na vlakovém nádraží, odjezd v 15:11. Pro více informací můžete kontaktovat Davida Hrůzu, tel. 720 296 080.
10.7.Prodej permanentních vstupenekV úterý 16. července bude zahájen prodej permanentek na nový ročník Fotbalové národní ligy. Cena zůstává stejná jako v minulém roce, tedy 450 Kč. Zakoupit si je můžete na tradičních místech - v sekretariátu FK Baník Sokolov či v trafice v OD Ural, popř. v odborové organizaci Sokolovské uhelné. Majitelé permanentních vstupenek jsou automaticky zařazeni do spotřebitelské soutěže o hodnotné ceny, např. horské kolo, zapůjčení automobilu, vouchery na sportovní aktivity, do restaurací nebo také předměty z našeho fanshopu.
8.7.Nový přípravný zápasV rámci soustředění ve Zruči u Plzni odehrají baníkovci přípravný duel proti Domažlicím, které nastupují v ČFL. Zápas je na programu 11. července od 16:00.
5.7.Změna výkopuZápas proti Ústí nad Labem, který se hraje v severočeské Modré, začne oproti původním předpokladům až v 11:00.
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner